Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Kde koupit kvalitní brýle za rozumnou cenu?

Kde koupit kvalitní brýle za rozumnou cenu?

13.10.2014


130641142994Gfjg.jpgKvalitní brýle nemusí být drahé, ale levné brýle nemusí být vždy kvalitní.

Nepodceňujte svůj zrak, 80% informací získáváte zrakem, proto péče o vaše vidění je velmi důležitá.

Než se rozhodnete koupit si nové brýle, sami zvažte, zda ušetřit nákupem hotových čtecích brýlí nebo zda si nechat brýle vyrobit na míru.

  • Levné (jednorázové) brýle mohou vyvolávat různé zdravotní problémy od bolestí hlavy, přes únavu až po zarudnutí očí, a to především při dlouhodobém používání.
  • Čtecí brýle prodáváné v supermarketech, nesplňují individuální požadavky na Vaše oči, co se týká centrace a různorodosti diopotrií na každém oku.

{control EBform facts}
Problém je v tom, že velké množství lidí nemá stejnou korekci na obě oči nebo má astigmatismus. V případě již zmíněných čtecích brýlí ze supermarketu, není možné zvolit různou dioptrii na každé oko a už vůbec ne, najít brýle s cylindrickými skly.

Další nevýhodou těchto brýlí je kvalita brýlových skel. Jde především o speciální úpravy čoček: antirefex, tvrzení čočky proti poškrábání nebo hydrofobní a oleofobní úprava. Často nemají ani jednu z výše uvedených úprav.

2-590x100.gif

1286814355cGmT5C (1).jpgNásledkem pravidelného používání levných dioptrických brýlí ze supermarketu je hlavně zvýšená námaha očí.

Jednorázové dioptrické brýle mají své využití, ale není vhodné je používat dlouhodobě. Jejich využití je hlavně krátkodobé - pokud si třeba v obchodě chcete přečíst cenovku nebo si chcete přečíst jmenovku na zvonku atd.

Další variantou, jak si pořídit dioptrické brýle levněji, bývá nákup přes internet. Dioptrické brýle jsou zhotoveny podle vašich individuálních parametrů, i kvalita skel a rámů je v tomto případě většinou v pořádku.

Problém nákupu brýlí na internetu je v tom, že si brýle nemůžete vyzkoušet, nevidíte reálně jejich barvu, nezjistíte, z jakého jsou materiálu a také nezjistíte, zda vás někde netlačí.

Je proto dobré, když vám je schopen na místě někdo odborně pomoci.

Znáte novou revoluční oční optiku OptikDoDomu?

2419_430_322.jpgOptikDoDomu nabízí kvalitní brýle za rozumnou cenu a kombinuje výhody internetu i kamenné prodejny.

www.OptikDoDomu.cz je výrobce vlastních dioptrických brýlí, které dodává zákazníkům od výrobce přímo k zákazníkům skrze vlastní optické poradce.

"Většinu dioptrických brýlí prodáváme na základě doporučení."

Optický poradce přijde za vámi a na domluveném místě prezentuje produktovou nabídku brýlových obrub a dioptrických čoček za velkoobchodní ceny.

Brýle si můžete vyzkoušet, optický poradce s vámi zkonzultuje výběr vhodných brýlových čoček. Brýlové obruby si vyzkoušíte a ještě zaplatíte mnohdy až o 50% méně než při návštěvě kamenné oční optiky.

Drahé brýle nemusí být nejlepší.

Kvalitu lze u nás pořídit i za rozumnou cenu.

Kvalitní dioptrické brýle můžete pořídit už od 999,-kč!!!

{control cta horizontal}

HLEDÁTE PŘIVÝDĚLEK?  Prodávejte s námi dioptrické brýle. Nabídněte ve svém okolí brýle až o 50% levněji než v kamenných optíkách. Proč s námi začít spolupracovat? Podívejte se na krátké video:

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!