Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Oko jako mapa vašeho těla

Oko jako mapa vašeho těla

Marta Gregorová 13.10.2018

Všimli jste si, že v duhovce vašeho oka se objevují mráčky nebo znaménka?

Mění se často v závislosti na vašem zdravotním stavu a věku...

Je celkový zdravotní stav těla zaznamenán ve vašich očích?

 

Oko je propojeno s nervovou soustavou a přes optický nerv spojeno s mozkem. Mozek nahrává informace o každém fyzickém i psychickém procesu, který probíhá v našem těle. Tím, že oko je spojeno s mozkem, barvy a značky se v očích mění v závislostech na změnách v našem těle.

Oční bulva nemá ve skutečnosti hladký povrch. Jsou v ní prohlubně a vyvýšeniny, přičemž místa,která se jeví jako tmavá, jsou vlastně štěrbiny, neboli hluboké vrstvy oka, zatímco bílá místa jsou vlastně vyvýšené oblasti duhovky. Čím větší degenerace orgánu, tím tmavší odpovídající plochy duhovky.

      Oko jako mapa vašeho těla                       

Oko je nervově propojeno se všemi částmi našeho těla

Orgány mají na duhovce oka svá reflexní nervová zakončení, stejně jako je mají třeba na plosce nohy. Pokud má orgán potíže nebo je nějak geneticky zatížen, v oku se to projeví jako pigmentace nebo jako uvolnění vláken duhovky a vznik trhliny (tzv. laguny) nebo jako změna tvaru duhovky a panenky, změna projasnění duhovky apod.
Těchto znaků se v dnešní době rozeznává něco kolem 500, ale existují také jejich vzájemné souvislosti, které umí rozpoznat jen iridolog s velkou praxí a rozlišovací schopností .Kombinací znaků jsou tisíce.

Oko signalizuje skryté příčiny zdravotních potíží, jako je změna kvality krve, hormonální nerovnováha, porušení nervového zásobení orgánu, stupeň tkáňových změn na orgánu a kolem něj. Skrze oko se můžete klientovi podívat třeba do žaludku a střev a odhalit tak příčiny jeho potíží nebo možná zdravotní  rizika.

Duhovka má asi 28000 samostatných nervových vláken. Lékařská věda pro to nemá jasné vysvětlení.

 

Podle profesionální iridologie je to tak, že oční duhovka je aktuální mapou, kde každé místo reprezentuje určitý tělní orgán nebo systém.

Iridologie je starobylá lékařská diagnostická metoda - disciplína naturopatické medicíny, která jako diagnostický nástroj používá duhovku oka, panenku, oční bělmo a někdy i kůži kolem očí.

Irisdiagnostika, je alternativní metoda vyšetření zdravotního stavu celého těla z oční duhovky, panenky a očního bělma. Iridolog zkoumá barvy a změny vláken duhovky, ve které se zaznamenávají informace v závislosti na změnách v našem těle.

Tato metoda nám dovoluje poznat všechny navzájem propojené soustavy a orgány těla a to, jak se vzájemně ovlivňují.

Historie oční diagnostiky - oční diagnostika, jak již bylo výše uvedeno, je známá více než tisíc let. V Japonsku a Číně byla tato metoda používána před 6000 lety. Iridologie je také známá jako IRISdiagnostika a využívá se po celém světě.

Kdo je iridolog?

Specialista, který podle nejrůznějších znamének v očích a také jejich rozmístění dokáže rozpoznat zdravotní disharmonie každého z nás. Za duchovního otce moderní iridologie v Evropě se považuje budapešťský lékař Ignátz von Peczely (1825–1911). U nás je nejznámějším průkopníkem iridologie světově uznávaný poradce pro výživu Frank Navrátil, BSc., N.D.

Jak se provádí oční diagnostika iridologem?

Nejprve se Vaše oči vyfotografují. Poté iridolog probere Váš zdravotní stav, kterému předchází detailní rozbor očního bělma, duhovky, panenky. Současně obdržíte písemnou zprávu o celkovém Vašem zdravotním stavu. Specialista Vám na základě vyšetření doporučí, jak se stravovat, pít, poukáže na vhodné potravinové doplňky, máte-li nedostatek některých vitamínů, minerálů a hledá příčiny vašich možných potíží.

Jaké nástroje k vyšetření očí používá iridolog?

V současnosti iridologové používají mikroskopickou kameru nebo makro fotoaparáta také oční mapy, které jim pomáhají najít oblasti odpovídající různým orgánům.

Pro koho je vhodná oční diagnostika?

Tato jedinečná diagnostika je vhodná prakticky pro každého člověka, ať už se jedná o malé dítě, nebo seniora.

KDY O IRISDIAGNOSTICE PŘEMÝŠLET?

  • Chcete znát svoje slabé a silné stránky Vašeho zdravotního stavu a předejít případným komplikacím
  • Chcete začít užívat nějaké doplňky stravy pro podporu Vašeho zdraví a chcete přesně vědět, které by pro Vás byly nejvhodnější
  • Máte zdravotní problém, který chcete řešit nalezením příčiny a odstranit jej přírodní cestou
Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!