Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Bolesti hlavy - komu se svěřit? Neurologovi, optometristovi nebo iridologovi?

Bolesti hlavy - komu se svěřit? Neurologovi, optometristovi nebo iridologovi?

13.10.2014

Bolesti hlavy jsou v našem oboru oční optiky jedním z nejčastějších důsledků nekorigované oční vady či chybné korekce zraku, mohou však být také signálem k závažnějším problémům vyžadujícím odbornou lékařskou pomoc a nebo profesionálního iridologa.

Jestliže příčina primárních bolestí hlavy není zcela známá, pak může poradit právě iridolog. Příčinou může být genetické zatížení a nebo bolesti zapříčiňuje něco jiného jako např. páteř, toxiny v těle apod., to vše je v očích zaznamenáno.

Bolest hlavy - komu se svěřit? Neurologovi, optometristovi nebo iridologovi?

Iridolog odhalí vaše příčiny bolesti hlavy, potvrdí či vyloučí genetické zatížení.

Přibližně 90% populace bolí čas od času z nějakého nebo z neznámého důvodu hlava. 9 % z těchto lidí vyhledá pomoc u lékaře a zbylých 91% se pokouší tyto obtíže vyřešit tzv. nelékařskou cestou, např. na radu v lékárnách, atd.

Oči řeknou vše a prozradí především skrytou příčinu a původ nemocí. Týká se to hlavně nervového systému, zažívání, jater, ledvin a žlučníku, slinivky, hormonálního systému, dýchacího systému, imunity, srdce a krevního oběhu, kůže, kostí a svalů. Vyšetření oční panenky může odhalit potíže s páteří i psychické problémy.

{control EBform facts}

Slyšeli jste někdy o přírodním oboru a co to vlastně je IRISDIAGNOSTIKA?

Oční diagnostika - výklad z oka se řadí mezi alternativní metodu, díky které je možné odhalit skryté příčiny zdravotních problémů tělesné schránky. Nejedná se o žádnou moderní léčbu, naopak je to více než tisíc let známá metoda.

Duhovka oka - je na ní možné vidět veškeré poruchy. Všechny deformace, jenž se projevují v nejrůznějších formách jako jsou skvrny, body aj. mají svůj diagnostický význam. Jednotlivé části duhovky ukazují momentální stav určité části našeho těla. Jakákoli choroba se právě projeví na duhovce a to v podobě jamek, skvrnek, proužků, odchylek apod.

Barvy duhovky

Barva duhovky je odvislá od hloubky, ale také množství pigmentu. Pokud například pigment chybí, barva duhovky je potom narůžovělá, neboť přes ni prosvítá červená barva cévnatky. V případě, že je pigment uložen ve spodních vrstvách a současně malém množství, jeví se duhovka jako modrá, případně sivá.

Jaké jsou základní znaky oční duhovky

  • Lymfatické mraky - mívají tvar růžence nebo mraků, jenž obklopují tuto ránu či celou oblast duhovky. Obvykle označují nedostatečnou funkci lymfatického systému majícího sklon ke zduřelým nebo zablokovaným lymfatickým uzlinám.
  • Výduť duhovky - znak určuje snížený oběh krve v oblasti hlavy a nedostatek vitaminu B3, kombinovaný s trávicími problémy.
  • Nervové kruhy -vytvářejí se následkem křečí duhovkových vláken způsobených nervovým napětím v těle.
  • Hranice okružní zóny – je možné z ní diagnostikovat zánět nervů, snížené nervové zásobení orgánů ležících v oblasti vzniklé prasklinky, také však střevní nedostatečnost a nedostatečné vstřebávání živin.
  • Příčné rovnoběžky – velmi často naznačují pooperační srůsty, zpomalení toku krve v orgánech, kde se nacházejí záněty, nebo nerovnováhu nervového systému.

{control cta horizontal}


Oční mapa
- popisuje pravou a levou duhovku. Orgány ležící v levé části těla vidíme v mapě pro levou duhovku, orgány ležící v pravé části těla se nachází v mapě pro duhovku pravou. Párové orgány (plíce, ledviny) a orgány ležící uprostřed těla (mozek, střeva, páteř) jsou vyznačeny v obou duhovkách.

Vyšetření iridologem vám může odhalit mnohá tajemství.

banner 7 new.gif

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!