Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
OČI NEJSOU OKNA JEN DO NAŠICH DUŠÍ.

OČI NEJSOU OKNA JEN DO NAŠICH DUŠÍ.

13.10.2014


12686090379LC782.jpg

Bližším pohledem do očí můžete odhalit jinak skryté zárodky onemocnění. Metoda, která může být velkou pomocí v prevenci onemocnění a řešení nespecifických zdravotních problémů se nazývá Irisdiagnostika, nebo také Iridiologie.

Irisdiagnostika hledá příčinu a tím pomůže řešit důsledek. To je základ celé alternativní medicíny. Klasická medicína zjišťuje aktuální zdravotní stav, alternativní hledá příčinu problému, ze kterého často choroba vzniká. Ideální je, když dojde k propojení a ke spoluprácí mezi klasickou alternativní medicínou. Jak takové propojení vypadá v praxi, víme každý nejlépe.

VĚNUJTE ČAS PREVENCI, VRÁTÍ SE VÁM TO. TĚLO NÁM SKRZE OČI ŘÍKÁ, CO SE MOŽNÁ BUDE DÍT A CO BY NÁS MOHLO V BUDOUCNU TRÁPIT.

Je možné, že zrovna vy jste si všimli, že se ve vašich očích dějí změny – změna barvy, objevení tečky apod. Asi málokdo by si to však spojoval s nějakým znamením našeho těla, že něco není v pořádku.

Moderní věda i medicína se z 90% zabývá tělem a pouze 10% své pozornosti věnuje nitru člověka. I přesto, že "otec medicíny" Hippokrates při stanovování diagnózy nikdy nezapomněl brát v potaz vzhled a oči pacienta, aby zjistil komplexní stav pacienta.

{control EBform facts}

12352320692y1d2K.jpgOko je důmyslně propojeno s každým místem a tkání v našem těle pomocí nervového systému.

Změny, které se v průběhu života postupně zaznamenávají do našich čidel, pak odrážejí náš celkový fyzický i duševní stav. Znaky v očích můžou odhalit naše genetické slabosti, přechodné akutní změny i chronické stavy.

Nejsmutnější pro trpícího člověka je, když i po několika bezvýsledných vyšetřeních nemoci přetrvávají a výsledky jsou pořád negativní.

Nemocný neustále trpí, ale přístroje neukazují žádný evidentní defekt. A tak moderní medicínská věda často neprávem označí člověka za hypochondra.

1-590x100.jpg

Zdravotní problémy je možné na duhovce lidského oka  rozeznat dokonce ještě před jejich propuknutím. Každý sektor oka - jeho skrvrna, barva, znamení i jakékoliv narušení, mají v řeči irisdiagnostiků svůj význam. I bělmo je součástí pozornosti iridologa a znamení na něm "signalizují" současné a nebo možné budoucí zdravotní problémy.

Cílem irisdiagnostiky není jen hledat nemoci, nýbrž jejich hlavní příčiny.

Po přesném určení diagnózy formou odezírání z očí přichází na řadu možnosti řešení situace - v první řadě je to pomoc imunitnímu systému.

Metoda samouzdravování umožňuje klientům aktivně se zapojit do samotného procesu řešení problému, respektive jeho příčin. Přiblížit člověku jeho psychický i fyzický rozměr z několika úhlů pohledů.

1181165664IYuYZr.jpg" Ušlechtilá duše bude ušlechtilá i v nejhorších nesnázích. Nízká duše nezapře svou nízkost i když ji bude na každém kroku doprovázet úspěch". J. Dutourd

{control cta horizontal}

Co všechno může profesionální iridolog z oka vyčíst?

 • vitální sílu a schopnost regenerace organismu v závislosti na vitalitě tkání, jejich kompaktnosti a hutnosti (tuto skutečnost využívají některé velké firmy v Japonsku při výběru zaměstnanců, jelikož ze struktur vláken duhovky lze skutečně předpovědět vyšší či nižší odolnost člověka)
 •  genetické tendence a oslabení jednotlivých orgánů
 • stav páteře, spinální subluxace, stav kloubních chrupavek
 • chronické i momentální záněty v těle
 • tendence k toxilyfémii, acidóze, tendence ke kumulaci purinů
 • délka a tvar trávící soustavy, divertikly, striktury (zúžení), kaly, pokles pH, žaludeční a dvanácterníkové vředy, stav HCL v žaludku, záněty, produkci žluči a pankreatických šťáv
 • stav vstřebávání ve střevech
 • stabilitu hladiny nebo kolísání krevního cukru
 • vitalitu, nervové a cévní zásobení jednotlivých orgánů
 • stav cévního systému a srdce (tendence k aterioskleróze, nedostatečné prokrvení, anémie, oslabení chlopní..)
 •  tendence k vyšší hladině cholesterolu a triglyceridů
 • stav nervového systému
 • stav lymfatického systému
 • množství energetických zásob v těle a rychlost metabolismu
 • vzájemné souvislosti oslabení jednotlivých orgánů
 • pravděpodobné příčiny zdravotních potíží
 • a další souvislosti

Irisdiagnostika odkrývá nejrůznější zdravotní disharmonie člověka. Změny, které se v průběhu našeho života postupně zaznamenávají do našich očí, pak odrážejí náš celkový fyzický a duševní stav. Zkuste se podívat zblízka sami do zrcadla, nebo do očí jiného člověka a všímejte si detailů, jako jsou např. tečky, kolečka, čárky, barevné skvrnky aj. Oko – ač by se to možná nezdálo, je propojené s celým naším tělem. Jakékoli změny, které se dějí v našem organismu, můžeme zaznamenat právě na očích.

Irisdiagnostika je metoda, která umožňuje stanovit predispozici k určitým onemocněním dříve, než se vůbec projeví.

banner 13 new.gif

 

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!