Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Prodejna Rakovník

Prodejna Rakovník

Adresa

Husovo náměstí 7

269 01 Rakovník

Kontakt

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 16:30

Hrdý partner programu

Hrdý partner programu

OČNÍ OPTIKA OPTIKDODOMU RAKOVNÍK

Oční optika OptikDoDomu v Rakovníku nabízí unikátní značky limitovaných kolekcí dioptrických brýlí Icona a Jovita, které lze zakoupit právě jen u nás. Na brýlové obruby těchto značek poskytujeme doživotní záruku. 

OptikDoDomu vytváří vlastní kolekce dioptrických brýlí, u nás si vyberete originální tvary a barvy, ale také klasické modely brýlí. Brýle putují z výroby přímo do našich kamenných očních optik nebo k našim optickým poradcům, díky tomu vám můžeme zaručit nejlepší ceny a doživotní garance na obruby.

Akce a slevy na brýle v Rakovníku

Dlouhodobě nabízíme akci 1+1 druhé brýle zdarma - k nákupu brýlí s dioptrickými čočkami včetně všech povrchových úprav, od nás dostanete kompletní druhé brýle dle vlastního výběru zdarma.
Druhé brýle mohou být i pro někoho jiného – přítele, či rodinného příslušníka.

Výhodně u nás nakoupíte nejen brýle na čtení nebo brýle na dálku, ale také další specialitky, jako multifokální brýle, bifokální brýle, samozabarvovací brýle nebo sluneční dioptrické brýle.

Na multifokální čočky máme dlouhodobě 30% slevu a dlohodobě tak patříme v Rakovníku mezi optiky, které mají v nabídce nejkvalitnější čočky za nejpříznivější ceny.

Všechny aktuální slevy na brýle najdete zde. 

Nabízíme Vám také službu našich optických poradců, jejichž návštěvu u Vás doma Vám bezplatně a nezávazně zprostředkujeme. Nákup brýlí jejich prostřednictvím je zárukou kvalitních služeb a výjimečných slev. 

V očních optikách OptikDoDomu a také prostřednictvím optického poradce akceptujeme tyto platby a benefitní programy: Benefity, Benefity Plus, Galerie Beta, poukázky Tickets, Flexi pasy, šeky Dejouner. 

Těšíme se na Vaši návštěvu a budeme se snažit, abychom Vám dokázali, že u nás opravdu platí, že zákazník je náš pán.

Virtuální prohlídka oční optika OptikDoDomu Rakovník

Virtuální prohlídka
Copyright © 2009-2019 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web