brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Dioptrický model Icona Broke green je zajímavý svým tvarem a všestraností. Hodí se pro zábrus čirých čoček na dálku či blízko. Vyjímat se v něm budou ale i sluneční dioptrické čočky v šedé nebo hnědé barvě.
Kočičí tvar očnice lichotí nositelkám s hranatým nebo oválným tvarem obličeje.
Využijte bezplatnou a nezávaznou návštěvu našeho optika u vás doma, díky ní můžete vyzkoušet modely z nové kolekce Icona v klidu domova.
Jako dárek navíc ke každým kompletním brýlím dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
perfektně sedí. tenké linie. lehoučké - nevím o nich.
Skvělé brýle
Luxusní brýle do auta,zakoupené s klipem, už nemusím rozmýšlet zda dioptrie nebo sluneční clonu, mám 2v1, prostě top
Zakoupila jsem si hlavně na kolo a jsou perfektní.
Krásný a moderní design, velmi dobře sedí na kořenu nosu, široký průzor je velkou výhodou u takovýchto brýlí.
Rychlost dodání a navíc mi je všichni chválí ;-)
Uzasna prace... Uz vidím na vsechno... Bryle sedi tak jak mají.. Ochotna prodavačka v Rakovniku.. Proste spokojenost nade vše
Skvělé rychlé zhotovení
Moc hezky se nosí a jsou příjemné, používám filtr modrého světla a tak i po dlouhé práci na PC mě nebolí oči a únava není tak znatelná.
První brýle, perfektně sedí.Obchod doporučuji.
I po těch letech jsou mé nejoblíbenější
Brýle splňují můj záměr. Řízení auta bez oslnění.
Dobře sedí, lehké, nedělají otlaky na nose, malá je spokojená.
Moc krásné brýle, velká spokojenost!
Bez problémů dodání a komunikace.Bryle sedí a odpovídají popisu.Doporucuji
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší