brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Prodloužené očnice do kočičího tvaru jsou módním hitem posledních sezón. Transparentní odstín ve třech barevných variantách modelu Icona Moana je nevýrazný, ale přesto vyhledávaný. Kovové stranice s flexi pantem jsou krásným doplňkem, který celou obrubu posouvá na vyšší příčku.
Model Icona Moana je vhodný pro jakékoli dioptrické brýle, OptikDoDomu vám je osadí dioptrickými skly Profi, které jsou včetně všech povrchových úprav.
Dopřejte si radost a pořiďte si nové brýle, které jinde nenajdete. Máme pro vás celou řadu jednorázových i dlouhodobých slev, nákup u nás je pro každého jen radostí.
Kompletní brýle doručujeme zpravidla do týdne, včetně pevného pouzdra a mikrovláknového hadříku.
Pekne bryle. Skvele sedi. Na nose netlaci
Maximální spokojenost.
Slečna optička na pobočce v Plzni velmi příjemná, ochotná, zkušená, výborně poradila s výběrem obrub, veliká spokojenost. :)
Krásné brýle. Mají 3 drobné kamínky
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Mám je jako sluneční. Jsou super!
Moc pěkné brýle na denní nošení jsou skvěle a magnetický klip se snadno nasazuje a drží.
Krásné, jemné brýle, velice slušivé a nenápadné
Brýle jsou lehké, pohodlné a hezká barva
Krásné brýle. Perfektní servis i když jsem navštívila prodejnu několikrát kvůli doladění brýlí, aby přesně seděly. Děkuji a doporučuji.
Naprostá spokojenost, brýle sedí i na drobnější obličej.
Elegantní a skvěle padnoucí obroučky.
Jsou skvělé, syn je miluje, jestli jednou nebudou, budeme mít velký problém.
S brýlemi jsem velmi spokojená.Jsou kvalitní
Lehké hezké obroučky
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší