brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Transparentní barvy a kočičí tvar obruby je módní hit, hojně vyhledávaný mezi všemi generacemi.
Model Icona Moana je v nabídce OptikDoDomu ve třech transparentních odstínech. Všechny jsou decentní, vhodné pro všechny příležitosti. Kovové stranice celý model trochu zjemní a brýle tak působí dokonalým dojmem.
Rádi vám do tohoto modelu vsadíme dioptrická skla na dálku či blízko, popřípadě skla multifokální. Pro všechny tyto typy čoček jsou obruby vhodné.
OptikDoDomu nabízí celou řadu akcí a slev pro každého klienta. Dioptrické brýle se tak stávají dostupné každému. Pořiďte si své nové brýle u nás a získáte moderní a funkční brýle za rozumnou cenu s doživotní zárukou na obrubu. Brýle můžete využívat beze strachu o jejich poškození.
Jako dárek získáte navíc pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Příjemné, lehlké, pěkné.
Velká spokojenost s kvalitou.
Brýle mám již 4 roky a dobře slouží - naprosto bez problému. Vše drží nic se nepovolilo, jsou lehké. Perfektní.
Brýle jsou skvělé, dobře mi padnou.
Přijela skvělá a milá paní až domů, výběr byl víc než dostačující a brýlky padly jak ušité. :-)
Perfektně sedí, velmi slušivé, doporučuji.
Brýle i po letech drží. Jsou pěkné
za mě dobrý. akorát velikost. lehké.
Slušivé a relativně i lehké s dobrou odolnosti
Brýle jsou lehké, pohodlné a hezká barva
Slušivé sluneční brýle.
S brýlemi jsem velice spokojená. Plastové obroučky mám poprvé, dosud jsem nosila kovové. Ale tyto mi velice dobře překvapily.
Přidáno 5.2.2026
Přidáno 4.2.2026
Přidáno 3.2.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 28.1.2026
Přidáno 28.1.2026
Přidáno 26.1.2026
Přidáno 23.1.2026
Přidáno 21.1.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší