brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Icona Frances jsou dioptrické brýle s kočičím tvarem očnice. Takové brýle se budou hodit pro hranaté nebo oválné obličeje. Zároveň musí být nositelka odvážná a odhodlaná vyniknout v jakékoli společnosti.
Výrazné zdobné prvky na horní části očnice dají vyniknout celému modelu. Brýle jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku či blízko nebo čoček multifokálních. Díky nastavitelným nosníkům padnou brýle na jakýkoli kořen nosu a ani po celém dni nošení nebudou klouzat dolů.
OptikDoDomu garantuje na všechny dioptrické obruby Icona záruku, díky které budou vaše dioptrické brýle takřka nesmrtelné.
Kompletní brýle dodáme včetně pevného pouzdra s logem firmy a mikrovláknového hadříku pro snadné čištění dioptrických skel.
Bryle slouzi uz dva roky naprosto perfektne, sedi, jsou hezke a okoli chvali a obdivuje vc.porizovaci ceny.
S brýlemi jsem velice spokojená. Plastové obroučky mám poprvé, dosud jsem nosila kovové. Ale tyto mi velice dobře překvapily.
Dcerka je spokojená.
Spokojenost, rychlé dodání, krásně sedí
Krásná barva, perfektně sedí. Cítím se v nich fantasticky.
Doporucuji
Mystikal red
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší