brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Dioptrické obruby Icona Sirena ve čtyřech barevných variantách jsou v moderním kočičím stylu. Tento typ brýlí je v posledních sezónách velice žádaný, volí ho proto ženy moderní a výstřední.
Kombinace kovových stranic a nosníku s plastovou očnicí je zajímavá. Díky flexi stranicím a nastavitelnému nosníku se brýle přizpůsobí každému obličeji.
Nakupujte online, kde si brýle můžete vyzkoušet díky našemu virtuálnímu zrcadlu nebo navštivte některou z našich kamenných prodejen.
Jako dárek navíc dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
Velká spokojenost,sedí jako facka a za hubičku.
Super brýle na léto, nemusím nosit dvoje 😁
Brýle mám jako sluneční a nosí se paradne, jsou lehoucke a ta modrá barva je proste dobra moc se mi líbí
Pěkné, pohodlné, lehké. Výborně sedí. Spokojenost.
Hezké a slušivé. Mám polarizované a je to super.
Brýle jsou velmi dobré a slušivé.
Spokojenost, dobře sedí, jednoduchý design
Skvělé brýle které dokonale nahradí brýle proti slunci
Krásné brýle. Mají 3 drobné kamínky
Super věc na léto takovéto brýle.
Bez problémů dodání a komunikace.Bryle sedí a odpovídají popisu.Doporucuji
Velmi povedené brýle 👌
Skvělé ,výrazne a hlavně tvar brýlí sedí skvělé !!! Určitě za mě doporučuji ! PS: Musím říct ,že i okolí chválí velmi pozitivně 🤓
Ano lehké, prima brýle.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší