brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Právě jste narazili na "černou klasiku". Moderní pánské dioptrické brýle Umara black v oblíbeném a univerzálním tvaru i barvě. Hodí se na všechny typy obličejů. Celorámové silnější brýlové obruby dokonale korespondují s užšími stranicemi. Krásný zdobný prvek na stranici, v podobě originální značky Icona, je detail, který celou obrubu pozvedne do vyšší kategorie.
Model dioptrických brýlí Icona Umara black máme v nabídce ve dvou velikostech, aby si tento model mohli užít opravdu všichni.
Pokud znáte svoji korekci zraku, vyrobíme vám dioptrické brýle na míru. Pokud by jste zrak potřebovali přeměřit, navštivte některou z našich kamenných prodejen, bude se vám tam věnovat pečlivý optrometrista. Brýle si na obchodě můžete rovnou vyzkoušet a objednat.
Jako dárek navíc dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík. Ptáte se jaké u OptikDoDomu máte záruky? Na všechny brýlové obruby Icona poskytujeme doživotní garanci. Brýle se tak stávají téměř nesmrtelnými.
Nákup u OptikDoDomu je bezpečný, jednoduchý a rychlý. Hotové brýle doručujeme nejčastěji do pěti pracovních dnů.
Výborné brýle, za skvělou cenu. Maximální spokojenost.
Brýle naprosto úžasné. Nakupují pravidelně co dva roky. Vždy dvoje.
Perfektní
Brýle mám řadu let,jsem s nimi spokojena.
Jsou lehké, vzdušné a krásně sedí na nose 😌
Opět krásné slušivé brýlky, které si syn sám vybral a rád je nosí.
Slušivé, dobře padnoucí brýle. Velká spokojenost při nákupu. Mohu jen doporučit.
Skvěle sedí. S výběrem mi v kamenné prodejně pomohla slecna/paní. Byla moc milá a ochotná.
Přidáno 26.12.2025
Přidáno 23.12.2025
Přidáno 23.12.2025
Přidáno 21.12.2025
Přidáno 20.12.2025
Přidáno 11.12.2025
Přidáno 9.12.2025
Přidáno 8.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 2.12.2025
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší