brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Vínový odstín brýlí bude vždycky frčet. Model dámským dioptrických brýlí Zamunda je neobvyklý svým nápaditým zdobením stranic a nevšedními koncovkami. Hranatý tvar očnice bude slušet převážně nositelkám s kulatým nebo oválným tvarem obličeje. Brýlemi Zamunda zaujmete v každé společnosti a doplníte volnočasový i společenský outfit.
Dioptrické brýle Zamunda můžete využít na čtené, při jízdě autem nebo v práci na počítač. Službu vám udělají za všech okolností. Přemýšlíte-li nad slunečními dioptrickými brýlemi, i to je díky modelu Zamunda možné. Hnědá či šedá sluneční dioptrická čočka promění brýle Zamunda v jedinečný sluneční model, který u nikoho jiného nenajdete.
OptikDoDomu má v rukávu několik es, kterými oslnil celou řadu klientů. Co by jste řekli doživotní garanci na obruby? U nás je to možné. S každým poškozením dioptrické obruby si poradíme. Chcete brýle pro sebe i pro partnera a bojíte se vysoké ceny? U nás se obávat nemusíte, využijte akci 1+1 a druhé brýle od nás dostanete zdarma. Ještě jste se nerozhodli? Jistě vás potěší dárek za nákup u nás. Ke každým kompletním brýlím dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Vybirala jsem dlouho, ale jsou fajn i na kolo.
Bez problémů dodání a komunikace.Bryle sedí dobře a odpovídají popisu.
Krásné, lehké a slušivé :-)
Slečna optička na pobočce v Plzni velmi příjemná, ochotná, zkušená, výborně poradila s výběrem obrub, veliká spokojenost. :)
Jsem spokojen
Super
Maximální spokojenost !!!
Velmi hezké a praktické
lehké a pěkné
Prostě výborní jsme naprosto spokojeni
jsem velice spokojen jak s brýlemi,tak i se samotným obchodem a velice ochotným personálem.
Hezké a slušivé. Mám polarizované a je to super.
Krásné a slušivé obroučky v mojí oblíbené trikoloře. Výborně sedí a ani při nošení celý den mě netlačí na nose ani za ušima. Velká spokojenost.
Mystikal red
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší