brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulatý tvar brýlí bude hitovka každý rok. V nové kolekci dioptrických obruby Icona se kulatý model objevil hned v několika variantách. Brýle Daroca grey zaujmou svým barevným provedením.
Kovově šedá očnice s prvky v hráškově zelené barvě, je dokonalá kombinace barev. Brýle udělají radost pánům, dámám, ale i dětem. Velikost obruby je vhodná na drobnější obličej, tedy i na dětský. Kulatý tvar brýlové obruby by měli volit lidé s hranatějším nebo oválným tvarem obličeje.
U OptikaDoDomu můžete nakupovat bezpečně online. Nejste si při nákupu na eshopu jisti tím, zda jsou obruby tím pravým pro vás? Vyzkoušejte naše virtuální zrcadlo, zkoušet a hrát si můžete do nekonečna.
OptikDoDomu zaručuje doživotní garanci na obruby. A to se vyplatí nemyslíte? Jakékoli poškození brýlové obruby vyřeší OptikDoDomu za vás.
Brýle Super
Elegantní a skvěle padnoucí obroučky.
Brýle jsou lehoučké, hezké a elegantní.
Skvěle sedí, krásně vypadají, kupuji znovu.
Za mě spokojenost, vypadají super, dobře sedí, cena v pohodě.
Krásný design pohodlné nošení.
Krásné,spokojenost
Krásné brýle pro dcerku.
Moc pěkné brýle na denní nošení jsou skvěle a magnetický klip se snadno nasazuje a drží.
Do auta a proti slunci. Obchod doporučuji.
Pěkné a příjemné .
Brýle jsou skvělé a slušivé
Jsem s brýlemi velmi spokojená jsou moc krásné.
… parada …. Vidim inco konzumuji😎
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší