brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Polorámová klasika. Ta je oblíbena u všech generací.
Obruby Arevalo v tmavě modrém provedení mají kovovou horní část očnice a stranice, ale nejzajímavější je silon, který drží spodní část čočky. Ten je v modrém odstínu, což dodává celé obrubě na zajímavém vzhledu.
Kovové obruby mají vždy silikonový nosník, který je na slabém drátku, proto je nastavitelný a přízpůsobí se každému kořeni nosu.
Oburby Arevalo jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku i blízko, hotové brýle můžete mít doma do pěti pracovních dní a OptikDoDomu Vám je dodá i s malým dárkem v podobě pevného pouzdra a mikrovláknového hadříku.
Nejste si jisti, zda je tato brýlová obruba to pravé právě pro vás? Neváhejte si objednat bezplatnou a nezávaznou návštěvu optika doma.
Naprostá spokojenost. Brýle sedí perfektně.
Suprovy.
Luxusní, naprostá bomba..jsem velmi spokojena se službami Optik do domu, už jsem objednala 5x brýle včetně dioptrií...maximální spokojenost....
Dobře se mi přes ně přes dívá,vidím ostře. Mají příjemnou barvu skla. Beru je všude sebou ,co kdyby.
S brýlemi jsem maximálně spokojená
Ty brýle jsou Boží
Za mě nejlepší výběr.
Krásné a lehoučké obroučky. Celkově jsem s brýlemi moc spokojená.
Naprosto boží brýle, velice pohodlné, skvěle se nosí. Dlouho sem neměla takhle pohodlné brýle! Na první nasazení jsem si řekla - jo tyhle chce!
Brýle již mám dva roky a jsem s ními jen maximálně spokojená. Za celou dobu jsem je ani jednou nepotřebovala opravovat. A to je nosím denně.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší