brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Nevšední tvar obruby Solana je unikátní, takovou brýlovou obrubu nikde jinde nanajdete.
Retro obruba s prvky moderního stylu je dokonalá. Červená barva v kovovém odstínu potěší obličej každé moderní ženy. Kulatý tvar zalichotí oválnému nebo hranatému tvaru obličeje. Pokud vás zaujal model Solana, mrkněte i na další barevné varianty - zlatá nebo filová barva stojí také za zvážení.
Do brýlí jsou vhodné čočky na dálku či blízko. Brýle již pro vás nebudou nepohodlná věc na obličeji, ale dokonalý módní doplněk, který z vás udělá hvězdu v každé společnosti.
Jako dárek jistě každého potěší pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík, dostanete ho při nákupu kompleních brýlí.
Pokud si brýle chcete vyzkoušet na vlastní oči, stačí využít exklusivní návštěvu OptikaDoDomu a vybírat brýlové obruby v klidu a bez spěchu doma.
Nemám co bych vytknul, jsem spokojený.
Skvěle sedí. S výběrem mi v kamenné prodejně pomohla slecna/paní. Byla moc milá a ochotná.
Sedí skvěle....za výběr děkuji skvělé optometričce Ivaně Moravcové
Nádhera, jako vždy.Nechala jsem si dát fotochromatiku a ta rychlost zatmavení mě ohromila.
brýle mám již rok a něco a jsem spokojená, byl to nákup přes optika,který došel k nám domů. Mám je na dálku.
Super sedí na obličeji, dobře se nosí.
Jsem spokojená
S brýlemi jsem velmi spokojená.
Naprostá spokojenost, brýle sedí i na drobnější obličej.
Spokojenost
Dobre sedí a rychle dodání
Krásné, lehké, perfektně padnou, za super cenu. V obchodě moc milá a ochotná slečna. Maximální spokojenost :-)
Krásná, elegantní obruba...
Padnou pěkně, oceňuji možnost připnout sluneční zabarvenou clonu.
Jsem moc spokojená
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší