brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Moderní černé dioptrické brýle pro dámy i pány s typickými retro kulatými obrubami jasně dokazují, že černé brýle nemusí být jen „nudnou“ klasikou. Brýle s „plnou výbavou“ – flexi pantem a kvalitním materiálem ocení i náročný zákazník. Celorámové brýlové obruby jsou vyrobeny z příjemného acetátu.
Kovové kulaté stranice opticky odlehčují silnější obruby. Koncovky jsou také z acetátu. Celkový estetický dojem dolaďují nenápadné zdobné prvky na obrubě – stříbrné „puntíky“ a na koncovkách malá hvězda – značka našich brýlí Icona.
Podle potřeby velikosti vašich dioptrií provedeme zábrus dioptrických čoček. Měli byste vědět, že „Jackie“ nabízíme též v barvě lesklé černé a hnědé. Kulaté obruby v těchto odstínech budou slušet nejvíce typům s tmavšími vlasy a hranatějším tvarem obličeje.
Nejdůležitější je ale váš pocit – proto nabízíme exkluzivní službu – návštěvu OptikaDoDomu. Nezaručíme, že si vyberete, ale pokud ano, vaše nové kompletní dioptrické brýle vyrobíme obratem a dodáme v pevném praktickém pouzdru. Zeptejte se nás na nejvýhodnější slevu pro vás.
Syn je s brýlemi maximálně spokojený☺️Byly první co mu padly do oka☺️☺️
Přijela skvělá a milá paní až domů, výběr byl víc než dostačující a brýlky padly jak ušité. :-)
Optik do domu je moje nová nejmilejší prodejna brejliček.Super obsluha,rychlé a laskavé jednání.Potěší mysl i srdce. Za mě véliká spokojenost. Roman
S brýlemi jsem velmi spokojená.
Brýle jsou lehoučké, hezké a elegantní.
Parádní obroučky, už je mám dva roky a pořád vypadají jako nové při každodenním nošení!:-)
Přidáno 7.3.2026
Přidáno 6.3.2026
Přidáno 6.3.2026
Přidáno 5.3.2026
Přidáno 4.3.2026
Přidáno 4.3.2026
Přidáno 3.3.2026
Přidáno 3.3.2026
Přidáno 26.2.2026
Přidáno 24.2.2026
Přidáno 24.2.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší