brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Hledáte brýle v odstínech, které na ulicích běžně nevidíte? Pak vsaďte na tento model. Originální barevné kombinace odstínů hnědé – od nejsvětlejší, přes medovou až po tmavší odstín – takové barvy dokáže jen acetát – materiál, ze kterého jsou obruby a koncovky vyrobené. Je navíc příjemný, antialergenní. V kontrastu, s nepatrně „retro“ silnějšími kulatými obrubami, jsou stranice. Ty jsou jen tenké, působí křehce, ale díky kvalitní oceli jsou pevné a lehké.
Brýlové obruby v celorámu jsou ideální pro zábrus dioptrických čoček přímo vám na míru. Na obrubě i na stranicích najdete malý stříbrný zdobný prvek. Na koncovkách pak originální detail značky Icona. Tento model najdete v naší galerii též v žíhané nebo černé barvě. Brýle jsou v barvách, které užijete po celý rok, v každé roční době.
Abyste zjistili, jestli padnou zrovna vám, můžete začít zkoušet hned teď, nebo si jednoduše sjednejte naši gratis a nezávaznou návštěvu OptikaDoDomu. Jen tak můžete v pohodlí domova nakoupit bez jakéhokoliv rizika kvalitní dioptrické brýle. Bonusem jsou naše slevy „na míru“.
Krásné brýle, pěkně sedí, jen se hned odtrhl nosník
Brýle mám řadu let,jsem s nimi spokojena.
Jsou skvělé, syn je miluje, jestli jednou nebudou, budeme mít velký problém.
Decentní elegantní brýle
Spokojenost, dobře sedí, jednoduchý design
Spokojenost
Jsem velice spokojená, brýle jsou stylové ,šik a přitom nebudí usedlý dojem. S kombinací se samozabarvovacími skly plně nahradí i sluneční brýle
Moc krásně sedí na nose. Jako první brýle jsem spokojená, že mají velké obroučky.
Super pohled na svět! 🤟 díky optika do domu 👍
Uzasna prace... Uz vidím na vsechno... Bryle sedi tak jak mají.. Ochotna prodavačka v Rakovniku.. Proste spokojenost nade vše
Brýle jsou velmi dobré a slušivé.
Elegantní a skvěle padnoucí obroučky.
Velmi spokojen
Perfektní 👌
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší