brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Luxusní pánské dioptrické brýle, kde výrobci vsadili na osvědčenou a velmi elegantní kombinaci černé a tmavě červené barvy. V této kombinaci jsou také brýlové hranaté celorámové obruby. Jemná kresba působí velmi decentně. Odstín červené je také na zajímavě tvarovaných kovových stranicích. Na koncovky je pro příjemný pocit nasazen acetátový výlisek. Brýle jsou vyrobeny z prvotřídní oceli, díky které jsou velmi lehké a zároveň pevné. Příjemný je i nastavitelný nosník, který se postará o správné usazení brýlí a zamezuje nepříjemnému sklouzávání brýlí. Obruby jsou vhodné pro zábrus dioptrických čoček pro korekci vidění na dálku i na blízko podle vaší individuální potřeby. Vyzkoušejte si model právě teď a tady, nebo využijte možnosti sjednat si bezplatnou a nezávaznou návštěvu Optického poradce u vás doma. Prozradíme, že tento model najdete právě jen u nás ve velikostech 56 a 58 a to také v zeleném odstínu. Muži ocení, že tyto brýle jsou vhodné nejen pro každodenní nošení, ale i jako skvělý doplněk ke svátečnímu outfitu. Jistě víte, že právě jen u nás garantujeme doživotní záruku na brýlové obruby a také zajímavé slevy, které si vyberete sami.
Doporučuji všem kdo chtějí uzounké, lehké brýle. Jsou skvělé.
Brýle vypadají super a perfektně sedí. Doporučuji.
Úžasné slušivé brýle
Skvělé a slušivé brýle. Objednávám tento typ již potřetí :)
Brýle naprosto úžasné. Nakupují pravidelně co dva roky. Vždy dvoje.
S brýlemi jsem opravdu spokojená a chci poděkovat i slečně prodavačce na pobočce v Plzni, která byla velmi milá a nápomocná při samotném výběru.
Moc krásné moderní brýle. Krásná barva i tvar. Spokojenost.
Elegantní i sporovní styl ,super sednou na kulatý obličej
mohu jen doporucit, krasne sedi, netlaci, pohodlne a krasny doplnek, paní Ivetka umí vzdy krasne poradit, děkuji
Bez problémů dodání a komunikace.Bryle sedí dobře a odpovídají popisu.
Moc pěkné moderní brýle.
Akce 1+1 je výhodná, jen obruby u červených se trochu loupou.
Brýle již mám dva roky a jsem s ními jen maximálně spokojená. Za celou dobu jsem je ani jednou nepotřebovala opravovat. A to je nosím denně.
Přidáno 14.5.2026
Přidáno 13.5.2026
Přidáno 13.5.2026
Přidáno 11.5.2026
Přidáno 7.5.2026
Přidáno 7.5.2026
Přidáno 6.5.2026
Přidáno 5.5.2026
Přidáno 4.5.2026
Přidáno 29.4.2026
Přidáno 29.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší