Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Jaké brýlové čočky dodáváte?

Nabídku dioptrických čoček od OptikDoDomu najdete zde

95% zákazníků volí plastové brýlové čočky.

Plastové čočky mají proti skleněným (minerálním) čočkám řadu výhod: Lépe zabraňují pronikání UV, jsou méně náchylné k rozbití, a hlavně jsou lehké.
Na druhou stranu jsou měkčí, a proto doporučujeme jejich úpravu tvrzením. Plastové čočky jsou tvrzené nebo s dalšími úpravami - antireflex, hydrofobní úprava

NOVINKOU jsou čiré plastové brýlové čočky Profi 1,56 modrý filtr - brýlové čočky, které eliminují modré světlo. Škodlivé modré světlo vyzařují moderní digitální přístroje - PC, tablety, TV, smartphony, LED osvětlení atd.

Pokud si vyberete obruby a čočky včetně všech úprav, nabízíme vám zajímavé Slevy na brýle. Vyberte si brýle v Akci 1+1 nebo uplatněte Slevu na brýle podle věku. 


Stále populárnější jsou brýlové čočky samozabarvovací (nebo-ličočky fototropní). V nabídce máme poslední řadu čoček TransitionVIII, které velmi rychle reagují na UV záření a tím pádem se rychle zabarvují a odbarvují. Můžete si zvolit i samozabarvovací čočky XTRActive nebo polarizační samozabarvovací sluneční čočky DriveWear.


Pokud potřebujete náhradu slunečních brýlí, nechte si zhotovit čočky zabarvené. Necháme vám zhotovit čočky stále zabarvené až do 85% – hnědá či šedá barva.


V nabídce najdete také čočky bifokální a multifokální. Náš optický poradce vám s jejich výběrem poradí.
Podrobnější nabídku najdete zde. Nebo si objednejte návštěvu optického poradce.

 

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme


Nevíte si rady s širokou nabídkou čoček a neumíte vybrat pro vaše potřeby tu nejvýhodnější?

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!