Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Proč dát přednost OptikDoDomu před klasickou optikou?

Pokud vám jako argument nestačí, že pořídíte brýle levně (až 50% úspora), můžeme vám vyjmenovat i další výhody.

Nemusíte nikam jezdit. Přijdeme až k vám a brýle si vyzkoušíte v pohodlí svého domova. Zjistíte nejen to, jak v brýlích vypadáte, ale také zda vám správně sedí, zda vás netlačí, z jakého jsou materiálu a jakou mají reálnou barvu.

Naše brýle jsou stejně kvalitní jako v optice. Velkoobchodní ceny pro koncové zákazníky jsme schopni nabídnout proto, že jsme přímými dovozci a zadavateli výroby všech nabízených brýlových obrub a proto u nás pořídítě brýle levně.


Optický poradce se věnuje jen vám.
Dopřejte si tedy při výběru brýlí tolik času, kolik potřebujete. Poradí vás se správným výběrem dioptrických čoček a zajistí objednávku nových brýlí.

Čočky do brýlí zabrušují naši zkušení odborníci s mnohaletou praxí na stejných brousicích automatech jako v nejlepších očních optikách.

Hotové brýle dostanete do sedmi pracovních dnů až domů. 

OptikDoDomu nabízí i vlastní kolekci značkových brýlí Icona a Jovita, které se nedají nikde jinde koupit. Vybíráme ty nejlepší a nejpopulárnější modely brýlí, inspirujeme se na světových veletrzích - Silmo, Mido, Hong Kong Optical Fair atd. a sestavujeme kolekce, které uspokojí různorodý vkus a potřeby zákazníků. 

 

E-book zdarma

7 nejčastějších chyb při výběru brýlí

E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů

 

Doživotní garance na brýlové obruby

Pokud se vám s brýlemi cokoliv stane, brýle vám zdarma opravíme, a pokud to bude závada neopravitelná, dostanete od nás novou brýlovou obrub se stejnými skly a dioptriemi pouze za manipulační poplatek 299,– Kč + poštovné. To je naše doživotní garance na brýle

Pokud stále ještě váháte, podívejte se, co o brýlích říkají naši zákazníci.

Pozvat OptikaDoDomu
Zdarma a nezávazně
Pozvat OptikaDoDomu

vyplňte formulář a do 24 hod. Vám zavoláme

Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!