Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Poradna

Nevíte si rady? Zeptejte se nás, rádi poradíme.

Pokud potřebujete radu, nebo jakoukoliv infomaci, napište nám.

Akce u OptikDoDomu

4.7.2014

Co je to ta akce 1+1?

 

Akce 1+1 je naše nabídka pro zákazníky, jak si pořídit dvoje brýle, ale platit jen jedny. Vyberete-li si kompletní brýle s čočkami Profi 1,5, tak druhé kompletní brýle, se stejně kvalitními čočkami dostanete zcela zdarma.

Nově jsme tuto nabídku rozšířili i pro klienty s vyššími dioptriemi ( cca 2,5 - 4), kteří potřebují  tenčené čočky 1,6

Zvolíte-li kompletní brýle s čočkama Profi 1,6 (tvrzení, tenčení, antireflexní vrstva, hydrofobní úpravu, funkční UV), pak druhé kompletní brýle máte jen za doplatek 400,-Kč

Podívejte se zde, jaké další možnosti slev u optika do domu máte.

Autor: Pechan N.

Jak se stát optickým poradcem

4.7.2014

Mohl bych se stát také optickým poradcem?

Dobrý den,

ano, jistě. Optický poradce je člověk, který přináší službu zákazníkovi až domů. Nabízí kvalitní zboží za rozumné ceny.

Optickému poradci nabízíme vysoké provize ve výši 27-33 % z přímého prodeje, podporu v podobě zaškolení online( bez dalších poplatků) a navíc si můžete práci 3 měsíce vyzkoušet.

KUFR-rozl-1.JPG

Uhrazením registrační poplatku dostáváte prezentační kufr s našimi značkovými brýlemi a přístup ke všem školicím videím a manuálům. Je Vám k dispozici Vaše online kancelář, kde zapisujete zakázky a přehledně vidíte své objednávky,provize, zadáváte si žádost o vyplacení provize... Nejste nuceni k žádným pravidelným nákupům, odběrům - je to jen ve Vašich rukách kolik času,úsilí a nápadů pro svůj úspěch a zisk věnujete.

KUFR-ICONA-P-EDN-1.JPG

Autor: Novotný V.

Doživotní garance na brýle Icona, Jovita

28.6.2014

Při ceně vašich brýlí mě napadá - jak to, že jsou tak levné?

Dobrý den,

máme vlastní značku slunečních i dioptrických brýlí Icona a Jovita. Sami si vybíráme modely a zadáváme výrobu. Hotové obruby nabízíme rovnou zákazníkovi za velkoobchodní ceny. Kvalitou jsme si natolik jisti, že na naše brýlové obruby dáváme doživotní garanci.

 

 

Autor: Jan Korytný

Návštěva optického poradce

28.6.2014

Na vašich stránkách píšete, že si brýle mohu koupit přes optického poradce. Co si pod tím mám představit?

Dobrý den,

pokud potřebujete brýle a nechce se Vám hledat kamennou prodejnu, nemáte čas, nebo si jen chcete užít komfort hýčkaného zákazníka, tak si prostě, na našich stránkách OptikDoDomu, objednáte optického poradce.Ten Vás bude do 24 hodin kontaktovat a domluví se s Vámi na čase a místě, kde schůzka proběhne. V daném čase za Vámi přijede s prezentačním kufrem plným našich obrub. Pomůže Vám s výběrem, doporučí vhodné čočky, zaměří PD číslo a zodpoví všechny Vaše otázky. Optický poradce Vám navíc nabídne, pro Vás, nejvýhodnější slevu, uplatní Váš lékařský předpis a ten Vám samozřejmě odečte od Vaší ceny brýlí. Návštěva optického poradce je zdarma a nezávazná.

Autor: Věra M.

Co je to PD číslo?

23.6.2014

Co to je PD číslo?

PD číslo (pupillary distance) vyjadřuje jaká je vzdálenost středu vašich zornic. Správně změřené PD číslo – měříme v milimetrech- je nezbytným krokem při procesu výroby brýlí.  Podle Vašeho PD čísla je střed čočky při zábrusu nastaven tak, aby  souhlasil se středem vaší zornice, a vy tak viděla maximálně ostře. Změřit si jej můžete i sama - jak na to, se dozvíte zdePD číslo se v dospělosti již nemění. 

Autor: Petra J.

Copyright © 2009-2024 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!