Přihlášení
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395

Sportovní dioptrické brýle

26.08.2014

Dobrý den,

hodně sportuju - jezdím na kole, hraju basket a potřeboval bych na tyto aktivity vhodné dioptrické brýle, jak to mohu vyřešit?

Dobrý den,

brýle na sportovní aktivity jsou specifické tím, že mají zakřivené čočky, tak, aby co nejvíce ze všech stran kryly oči nositele.

sl_icona-sporty-black-dioptricke_1.jpg

Do takto tvarovaných obrub  lze zabrousit pouze speciální výrobní čočky, což je trochu finančně náročnější - konkrétní částku Vám zkalkuluje, podle Vašich individuálních požadavků, kolegyně na kterékoli naší pobočce , příp. můžete využít služeb  našich optických poradců.

Druhou, finančně významně méně naročnější, variantou jsou sportovní brýle s dio insertem - v nabídce Optikdodomu jich najdete hned několik. Do dio insertu se zabrousí čočky podle Vašich dioptrií a ten se vloží do sportovních brýlí. Další výhodou této alternativy je, že můžete měnit v brýlích tónované čočky - od šedé sluneční, přes rozjasňující žlutou(oranžovou) až po čirou. Tím se maximálně rozšiřuje využítí těchto brýlí - sluneční čočka pro venkovní aktivity, rozjasňující např. pro cyklisty a čiré na sportování v hale. 

sl_icona-sporty-white-dioptricke_2.jpg

Autor: Turek J.

Copyright © 2009-2024 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!