Co se stane, když řidič zapomene svoje dioptrické brýle?  

Kdy jste byli na poslední kontrole Vy?

Co je pro brýle pro řidiče nejdůležitější?

Sluneční polarizační brýle Icona_Norma_black

Ideální jsou polarizační brýle – brýlové čočky s polarizační vrstvou, která spolehlivě eliminuje oslnění a nepříjemné odlesky, a tudíž zvyšuje soustředění na řízení a oddaluje únavu očí při ní.

Drivewear – inteligentní řešení pro všechny řidiče

Proč inteligentní? Speciální dioptrická samozabarvovací sluneční polarizační brýlová čočka Drivewear (název volně přeloží téměř každý) je opravdu šitá na míru pro řidiče:

Samozabarvovací sluneční polarizační čočky DriveWear - Cena 10,999,-Kč + Sleva na obrubu podle věku


Chcete vědět o těchto brýlích víc? Prohlédnout si brýlové obruby a vybrat si podle svého vkusu? Pak využijte jedinečné služby – bezplatné a nezávazné návštěvy Optického poradce u Vás doma.

Výhodou je, že se můžete zeptat na cokoliv, na co byste třeba neměli odvahu v kamenné optice a navíc ještě můžete ušetřit až 50 % oproti běžným cenám v kamenných optikách.

E-book

7 nejčastějších chyb
při výběru brýlí

Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů