Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak si vybrat správné brýle

Jak si vybrat správné brýle

13.10.2014

cina bryle S 250.jpg

Správné brýle vás nesmí tlačit na spáncích, ani na nose, nesmí také samovolně padat. Barvu obruby vybírejte podle toho, zda chcete aby si jich okolí všimlo a upoutaly ho, nebo nenápadné.

1-590x100.jpg

Brýlové obruby můžete mít kovové nebo plastové. Stejně tak můžete vybírat mezi skleněnými a plastovými brýlovými čočkami. Potřebujete brýle na dálku i na blízko? Nechcete je stále střídat? Pak si vyberte brýle multifokální.Pro řidiče jsou vhodné samozabarvovací brýle se speciální čočkou DriveWear, která se jako jediná zabarví i za čelním sklem automobilu a je polarizovaná.

{control EBform glass}

Zdá se vám tento výčet požadavků velký? Nevíte co je to antireflexní vrstva, samozabarvovací skla a jak o brýle správně pečovat? Pak buď čtěte další články tohoto webu, nebo si rovnou a nezávazně pozvěte k sobě domů Optického poradce. Ten vám přinese moderní kolekci brýlí, pomůže vám s jejich výběrem a to vše až o 70 % levněji, než když vyrazíte do kamenné optiky. K brýlím dostanete nezbytné pevné pouzdro s čistícím hadříkem zdarma. Máte-li na svém počítači webovou kameru, můžete vyzkoušet jak by vám slušely brýle z našeho e-shopu. Ve virtuálním zrcadle se uvidíte s vybranými brýlemi.

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!