Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Víme, jaké obroučky jsou moderní letos na podzim

Víme, jaké obroučky jsou moderní letos na podzim

13.10.2014

Mnoho z nás pamatuje doby, kdy si mohl vybrat v oční optice jenom z několika druhů obrouček, které nosilo celé město.

1-590x100.jpg

Víme jaké obroučky ....JPGTyto doby jsou naštěstí pryč a nastala doba, kdy se většina z nás chce prezentovat jedinečnými brýlemi, které nám vyhovují a můžeme je kombinovat k různému oblečení, společenským událostem, pracovnímu prostředí nebo ročnímu období.

 

Víme jaké obroučky ..2..JPGDůraz na detaily obrouček kladou v současné době designéři na stranice a jako doplněk používají přední rám obrouček. Detaily stranic lze rozdělit na zpracování tvaru stranice, barevné kombinace, použití materiálu a potisku a umístění loga. Jako módní trend podzimu 2011 se označují stranice široké, které jsou v podobě šípu a tenčí se směrem ke koncovce. Jako doplněk jsou tyto stranice dělené v jedné nebo dvou barevných kombinacích s decentním umístěním loga, které pouze doplňuje elegantní tvar stranice a nepřebíjí celkový vzhled obroučky. Stranice jsou doplněny tvarem ve formě výseku do ušlechtilé oceli.  Barevné kombinace na stranicích přecházejí plynule na přední rám stranice, který je hranatý a je tvarován do podoby polo-rámečku nebo celo-rámečku. Mezi další trend patří barevné koncovky na stranicích, které doplňují kombinaci na stranicích a nenarušují celkový vzhled stranice a celkový image obroučky.

{control EBform ebook}

Veselé barvy jako červené, fialová, růžová nebo bílá v kombinaci s veselou barvou Vám dodá energii a Víme jaké obroučky ..3..JPGrozveselí blátivou atmosféru, která se vkrádá s každým podzimem do našeho podvědomí. Určitě nevybírejte smutné barvy jako je šedivá nebo černá, která je vhodné spíše pro letní sezónu nebo konzervativní celoroční modely.

 

{control cta horizontal}

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!