Přihlášení
Zapomenuté heslo?
Přihlásit Registrovat
+420 602 332 395
Jak si vybírají muži obroučky? Je to jednoduché, ale i složité.

Jak si vybírají muži obroučky? Je to jednoduché, ale i složité.

13.10.2014


1339408241arUNL6 (1).jpgJe velký rozdíl, jakým způsobem si brýle vybírají muži a ženy. Pánové v optice tráví většinou několikanásobně méně času a chtějí mít nákup, který považují celkově za ztrátu času, rychle za sebou. Muži kladou důraz na cenu, praktičnost a účelovost brýlí, které si vybírají.

1316016186PS0SwW.jpgMuži  chtějí  brýle, které jim sedí, vydrží námahu při jejich práci, jsou lehce udržovatelné a mohou je v ideálním případě používat pro všechny svoje aktivity v průběhu běžného dne. Muži dají při nákupu optických obrouček na doporučení prodavačky, připadají si více bezradní než ženy, ale v případě, že se rozhodnou, uzavírají nákup rychle a už se ptají, kdy si mohou brýle vyzvednout, aby si konečně mohli ulevit od mhouření očí.  Existuje ale i menší skupina mužů, kteří jsou nerozhodní mezi módními trendy brýlí s požadavky na jejich funkčnost.

{control EBform glass}

Jaké konkrétní modely si tedy běžný muž vybírá?
Preferuje ušlechtilou tvrzenou ocel, v kombinaci s ručně zpracovaným acetátem.  Vybírá decentní matné barvy jako je ocelová, černá nebo šedá barva. Vždy klade důraz na odolnost vůči fyzické námaze brýlí a testuje je před nákupem.

Důležitým bodem je volba čoček. Muži se nebojí připlatit si v tomto případě za kvalitu, chtějí čočky tvrzené s úpravami, které jim umožní veškerý komfort a nabídnou jim to nejlepší, co se na trhu nachází. Volí čočky tvrzené s antireflexní vrstvu a hydrofóbní úpravou, která jim usnadní každodenní život s brýlemi.

Praktičnost je na prvním místě.

{control cta horizontal}

 

E-book zdarma 7 nejčastějších chyb při výběru brýlí
E-book zdarma E-book zdarma
Zásady ochrany osobních údajů
Vaše osobní údaje (jméno a email) budeme (OptikDoDomu s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem... zobrazit více zasílání newsletterů se zajímavým obsahem z oblasti dioptrických brýlí, v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoliv odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2009-2021 OptikDoDomu. Všechna práva vyhrazena.
Webová prezentace spadá do kategorie Úspěšný web
Foto chatbota
Zavření bota
Foto chatbota
Jsem virtuální asistentka a ráda Vám pomohu Zeptejte se mě
na cokoli!