brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Papírové kapesníčky v krabičce OptikDoDomu, 100ks
Brýle mám jako sluneční a nosí se paradne, jsou lehoucke a ta modrá barva je proste dobra moc se mi líbí
Krásné a slušivé obroučky v mojí oblíbené trikoloře. Výborně sedí a ani při nošení celý den mě netlačí na nose ani za ušima. Velká spokojenost.
Perfektně sedí a filtr modrého světla je hodně znát, pracuji hodně na PC a je velký rozdíl mezi tím, když jsem brýle nepoužíval a teď když je…
Maximální spokojenost, hezký desing, na čtení ideální.
Slečna optička na pobočce v Plzni velmi příjemná, ochotná, zkušená, výborně poradila s výběrem obrub, veliká spokojenost. :)
Lehké, elegantní .Jsou to již druhé tohoto typu ,jen jiná barva.
Za mne super !
Přidáno 22.6.2026
Přidáno 19.6.2026
Přidáno 17.6.2026
Přidáno 16.6.2026
Přidáno 15.6.2026
Přidáno 15.6.2026
Přidáno 14.6.2026
Přidáno 13.6.2026
Přidáno 11.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší