brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Retro styl 70. let, který nikdy nevyšel z módy.
Pamatujete si tu éru, kdy měly brýle skutečný charakter? Kdy byly víc než jen pomůckou – byly prohlášením? Icona Salta tento duch přivádí zpět.
Velká kulatá očnice s charakteristickou spojkou nad nosníkem. Silueta, kterou nosili architekti, intelektuálové a módní ikony před padesáti lety – a která dnes opět dobývá ulice, kanceláře i kavárny.
Model je navržen pro větší obličeje – konečně obruby, které nepůsobí jako by patřily někomu jinému. Výrazná kulatá očnice vytváří přirozený kontrast a dodává tváři strukturu.
Model je pevný kov, který vydrží každodenní nošení, cestování i náhodné pády bez dramatického konce. Každý nos je jiný. Proto jsou nosníky plně nastavitelné – brýle sedí přesně tam, kde mají, bez sklouzávání a bez nepříjemného tlaku.
Model je u OptikDoDomu v nabídce ve třech osobitých barvách
Víme, že koupit brýle online může být nejistota. Proto jsme to udělali co nejjednodušší a nejbezpečnější:
Icona Salta – Pro muže, kteří vědí, co chtějí.
Pěkné stylové brýle za rozumnou cenu. Jsem spokojen.
Doporučuji všem kdo chtějí uzounké, lehké brýle. Jsou skvělé.
S obrubou jsem spokojená, vybírám si vždy tmavou barvu, nejlépe černou 👍
Výborné brýle, za skvělou cenu. Maximální spokojenost.
Brýle naprosto úžasné. Nakupují pravidelně co dva roky. Vždy dvoje.
Dobře sedí, jsem spokojen
Paradni brýle
Brýle jsou super , výhoda je klipů, krásně padnou a jsou super hlavně na léto
Přidáno 25.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 22.4.2026
Přidáno 21.4.2026
Přidáno 19.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší