brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Představujeme Budoucnost Brýlového Designu!
Už vás nebaví nosit těžké, nepohodlné brýle, které vám po pár hodinách tlačí na nos? Už vás štve, že musíte stále přecházet mezi dioptrickými brýlem a slunečními brýlemi? Konečně existuje řešení, které vyřeší všechny vaše problémy najednou.
Icona Aldam Black - Více Než Jen Brýle, To Je Váš Nový Životní Styl
Tyto brýle nejsou jen dalším produktem na trhu. Jsou výsledkem let výzkumu a inovací, navržené pro lidi, kteří odmítají kompromisy a chtějí to nejlepší z obou světů.
Zapomeňte na nošení dvou párů brýlí!
Představte si situaci: Vycházíte z budovy na slunečný den. Místo toho, abyste museli vyměňovat brýle nebo trpěli oslněním, jednoduše přiložíte magnetický sluneční klip a máte okamžitě sluneční brýle prémiové kvality.
Ať už potřebujete brýle na dálku, blízko, nebo progresivní čočky - Icona Aldam Black zvládnou vše. Naši optici jsou připraveni vyrobit přesně to, co potřebujete.
Garantujeme, že se o vaše brýle budeme starat celý život. To není jen slib - to je naše závazek.
Nakupujte jednoduše na našem e-shopu, pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s brýlemi spokojeni, vrátíme vám peníze. Bez otázek. Bez komplikací.
Navíc jako dárek dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
To nejsou obyčejné plastové obruby, to jsou acetátové obruby. Příjemný materiál a dlouhá životnost. Nechala jsem si do nich dát samozabarvovací skla…
Skvělé ,výrazne a hlavně tvar brýlí sedí skvělé !!! Určitě za mě doporučuji ! PS: Musím říct ,že i okolí chválí velmi pozitivně 🤓
Jsem spokojeny
I po těch letech jsou mé nejoblíbenější
Pěkné brýle
Elegantní i sporovní styl ,super sednou na kulatý obličej
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší