brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Jedinečný model pro náročné – dokonalý kontrast odstínu světlé a tmavé hnědé barvy, vysoký komfort nošení díky nastavitelnému nosníku, flexi stranici a použité kombinaci materiálů.
Dioptrické brýle, které byste v kamenných optikách marně hledali. Brýlové obruby v celorámu se zajímavým rozšířením v horní části zaujmou světlejším odstínem hnědé barvy.
Jsou vyrobeny z pevného a lehkého kovu. Kovové jsou také stranice, jejichž zajímavé tvarové řešení zaujme na první pohled. Koncovky brýlí v transparentním hnědém odstínu jsou vyrobeny z acetátu. Ten je velmi odolný proto opotřebení a je velmi oblíbeným materiálem pro svou dlouhou životnost a také tím, že je již na dotek velmi příjemný.
Dioptrické čočky Vám zabrousíme do těchto brýlí podle Vaší potřeby korekce. Není divu, že máte chuť si je vyzkoušet – můžete právě teď a tady. Při zkoušení máte na výběr tento model také v modré nebo v červené barvě. Využít ale také můžete naší nabídky – služby, kterou Vám nabízíme jen my – bezplatné a nezávazné návštěvy Optického poradce u Vás doma.
Šetříme nejen váš čas, ale i peníze - nahlédněte jaké aktuální slevy vám nabízíme.
Nejlepší sluneční brýle co jsem kdy měla
Velká spokojenost,sedí jako facka a za hubičku.
Brýle jsou perfektní, mám je již dlouho a stále vypadají perfektně!
Mám je jako sluneční dioptrické a jsou super
Syn si brýle velmi chválí, vypadají skvělé a jsou lehoučké.
Brýle již mám dva roky a jsem s ními jen maximálně spokojená. Za celou dobu jsem je ani jednou nepotřebovala opravovat. A to je nosím denně.
Maximální spokojenost !!!
Výborné brýle, za skvělou cenu. Maximální spokojenost.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší