brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Transparentní barvy jsou in, proto ani OptikDoDomu nemohl zůstat pozadu a do nové kolekce slunečních brýlí Icona zařadil několik modelů s transparentní barvou rámu.
Model Icona Galapa green zaujme svoji výraznou zelenou barvou rámu i čoček. S tímto modelem slunečních brýlí budete rozhodně vynikat. Pořídit by si je měl každý, kdo se nebojí zapůsobit.
Čočky jsou opatřeny polarizační a zrcadlovou úravou v zelené barvě. Jako dárek navíc dostanete pevné a mikrovláknové pouzdro, které poslouží jako bezpečné úložiště.
Barva rámu: zelená transparentní
Barva čoček: šedá, polarizační, Aurora platinum
Nádhera, jako vždy.Nechala jsem si dát fotochromatiku a ta rychlost zatmavení mě ohromila.
S brýlemi jsem velmi spokojená.Jsou kvalitní
Lehké, vypadají luxusně, akorát mě jsou volnější a nedrží mě pevně na nose, to ale není až takový problém, mám je jenom na čtení
Ty brýle jsou Boží
Maximální spokojenost, užitečné i slušivé.
Spokojenost lehké slušivé, rychlé dodáni
Dobře sedí ,vidím :) a jsou pěkné .
Super.Krásně sedí
jsem velice spokojen jak s brýlemi,tak i se samotným obchodem a velice ochotným personálem.
Naprostá spokojenost, brýle sedí i na drobnější obličej.
Hezké a slušivé. Mám polarizované a je to super.
krásné, moderní, lehoučké
Moc hezké brýle s barevnými stranicemi....jsou lehoučké a s magnetickým slunečním klipem prostě SUPER.
vynikající polarizační brýle do přírody i do auta. Perfektně sedí a nikde netlačí ani po celém dni
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší