brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulatý tvar brýlových obrub je stále žádaný. OptikDoDomu tento typ brýlí zařazuje pravidelně do všech svých kolekcí. Icona Atenas je jedním z tohoto typu brýlí. Očnice má krásně zvýrazněnou svoji horní část a dodává tak modelu velice zajímavý design.
OptikDoDomu může model Icona Atenas osadit brýlovými skly se všemi povrchovými úpravami a dodat vám tak velice praktickou a slušivou zdravotní pomůcku nebo designový kousek, který okoření váš outfit.
Model je vhodný pro brýle na dálku, na blízko nebo multifokální brýle. Pokud zvolíte Icona Atenas blue nebo jinou barvu tohoto modelu, rozhodně nebudete litovat.
Kompletní brýle vám budou doručeny v bleskově krátkém čase, společně s pevným pouzdrem a mikrovláknovým hadříkem, který dostanete zdarma.
Brýle jsou moc pěkné za super ceny všem určitě doporučuji
Krásné, slušivé brýle.
kvalitní brýle s dlouhou výdrží - 4roky
S brýlemi sem spokojená
Krásné a slušivé brýle
Moc dobře sedí. A dceři sluší, je z ní taková slečna.
Na první pohled i dotek mi sedly, v ruce působí hodnotnějším dojmem - žádná hračka. Dobře sedí a nosí se. Nedoporučuji pro sport.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší