brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Icona Atenas black jsou kulaté, lehké a velice pohodlné dioptrické obruby. Svým designem se hodí do každé společnosti a na každou příležitost. Universální využití a nastavitelné nosníky jsou parametry, které brýle posouvají na vyšší úroveň.
OptikDoDomu nabízí tento model ve třech barevných variantá, vedle black barvy můžete volit mezi barvou blue a violet, všechny jsou slušivé, takže nebudete vědět, kterou si vybrat.
Všechny kompletní brýle vyrábíme pro své klienty v bleskově krátkém čase a doručujeme společně s pevným pouzdrem a mikrovláknovým hadříkem zdarma.
Model Icona Atenas je k dostání na všech našich kamenných prodejnách, na přehledném a jednoduchém e-shopu nebo můžete brýle pohodlně vybírat v klidu domova při návštěvě našeho optika.
Brýle mám dva roky a jsem s nimi moc spokojená😊
Skvěle sedí a tak jsem si pořídil ještě jedny v jiné barvě.
ahoooj ;-)
Paradni brýle
Přijela skvělá a milá paní až domů, výběr byl víc než dostačující a brýlky padly jak ušité. :-)
Naprostá spokojenost. Syn si je vybral v podstatě sám a moc mu sluší. Pro mě je nejdůležitější, že je v pohodě nosí celý den.
Za mne super !
Jsou perfektní,nejlepší brýle co jsem kdy měla, doporučuji
Přidáno 8.6.2026
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší