brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Styl osmdesátých let se nám opět vrací a OptikDoDomu nezůstává pozadu. Zařadil do své nové kolekce model Icona Cordillo v retro stylu.
Brýle mají dostatečně hlubokou očnici, aby byl pohled pohodlný, ať už si je zvolíte na dálku, blízko nebo jako víceohniskové brýle. Flexi pant a nastavitelné nosníky zase zaručí dokonalé přilnutí na kořeni nosu i spáncích. Brýle nebudou nikde tlačit.
Na našich přehledných webových stránkách nabízíme svým zákazníkům mnoho nákupních rádců, kterými se snažíme zajistit co nejpohodlnější a nejrychlejší nákup. Jedním takovým pomocníkem je kalkulátor čoček. Pokud si nejste jisti cenou vašich nových brýlí, náš kalkulátor vám ji během chvíle prozradí.
Tradicí u nás je dárek za nákup, takže pokud si pořídíte kompletní brýle, dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík.
Brýle jsou krásné skvěle sedí
perfektně sedí. tenké linie. lehoučké - nevím o nich.
jsem velice spokojen jak s brýlemi,tak i se samotným obchodem a velice ochotným personálem.
Krásné brýle, lehounké a perfektně sedi
Opět krásné slušivé brýlky, které si syn sám vybral a rád je nosí.
Optik do domu je moje nová nejmilejší prodejna brejliček.Super obsluha,rychlé a laskavé jednání.Potěší mysl i srdce. Za mě véliká spokojenost. Roman
Za mě spokojenost, vypadají super, dobře sedí, cena v pohodě.
Super 👌 maximální spokojenost 😇
Přidáno 20.1.2026
Přidáno 15.1.2026
Přidáno 3.1.2026
Přidáno 29.12.2025
Přidáno 28.12.2025
Přidáno 26.12.2025
Přidáno 23.12.2025
Přidáno 23.12.2025
Přidáno 21.12.2025
Přidáno 20.12.2025
Přidáno 11.12.2025
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší