brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Pánské hranaté obruby s hlubokou očnicí jsou vyrobeny z lehkého a velice odolného materiálu. Mají nastavitelné nosníky, díky kterým jsou brýle schopné přizpůsobit se na každý kořen nosu.
Model Icona Darwin je v nabídce ve třech barvách a všechny stojí za shlédnutí. Mají elegantní styl a hodí se pro volný čas i do pracovního procesu.
OptikDoDomu garantuje záruku na obruby značky Icona, proto se o své nové brýle nemusíte bát, jakékoli poškození, i vlastní vinou, opravíme. Vaše brýle se pak stávají takřka nesmrtelnými.
Dioptrické brýle si můžete pořídit online na našem webu, kde máme virtuální zrcadlo. Díky němu si můžete brýle vyzkoušet. Disponujeme sítí kamenných prodejen, kde jsou všechny modely z nové kolekce skladem.
Pořiďte si dioptrické brýle u OptikDoDomu za rozumnou cenu a v bleskovém čase.
Dobré brýle za skvělou cenu, dobře sedí, jsou lehounké, a vypadají, že něco vydrží. Zatím spokojenost.
Krásná, elegantní obruba...
Spokojenost. Sloužily mi dobře, až do doby než jsem je ztratil.
Jsou to dobrý brejle. Kupuju si je už po 6tý. Bohužel je vždycky rozlámu.
Lehoučké, skvele padnoucí, mám ve verzi sluneční a velká spokojenost...
Super 👌 maximální spokojenost 😇
Skvělé padnoucí moderní brýlečky, velká spokojenost
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší