brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Aviator je styl, který je oblíbený již mnoho generací. I OptikDoDomu má pro každého milovníka tohoto stylu vymazlený kousek. Model polarizačních slunečních brýlí Paul ve čtyřech barevných variantách je neodolatelný a slušivý.
Sluneční čočka s revo úpravou v barvě ocean Platinum je nepřehlédnutelná a zaujme za každé situace. Tvar brýlí se hodí pro každý oválný nebo hranatý obličej. Podtrhne osobnost nositele a doladí letní outfit k dokonalosti.
Mrkněte se na stejný model se zrcadlovou úpravou v barvě aurora Platinum (zelené zrcadlo) nebo vás možná zaujme hnědá či šedá čočka bez revo úpravy. Všechny čtyři modely vás nezklamou a poslouží za každého počasí v zimě i v létě.
Dárek k nákupu potěší i pomůže ochránit brýle před poškozením. Za nákup dostanete pevné a mikrovláknové pouzdro.
Jsem s brýlemi velmi spokojená jsou moc krásné.
Brýle jsou lehoučké, max.spokojenost.
slušivé, lehké
Rychlé dodání
Maximální spokojenost,perfektní přístup,rychlost vyřízení objednávky a super ceny
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Krásně sedí, krásně vypadají.
Přidáno 9.6.2026
Přidáno 9.6.2026
Přidáno 8.6.2026
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší