brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Univerzálně padnoucí tvar brýlí ve volnočasovém barevném vyvedení dělá z modelu Icona Sambro praktický, a přitom zajímavý módní doplněk.
Díky polarizačním čočkám se vám v brýlích bude dobře řídit. Čočky jsou navíc doplněny o zrcadlovou úpravu v barvě ocean Platinum. Jasně modrá čočka v kombinaci s černou lesklou obrubou je dokonalý celek. Navíc jsou stranice brýlí doplněny o klasické logo značky Icona a jemné zdobné prvky.
Takové brýle musíte mít, budou určitě slušet každému nositeli a on se jistě stane nepřehlédnutelným v žádné společnosti.
Díky brýlím značky Icona může být život bezpečnější a plný radosti. Nákupem jistě neprohloupíte, navíc dostanete jako dárek pevné a mikrovláknové pouzdro, které brýle ochrání a pomůže zbavit nečistot.
Vzhledově vyhovující, proto jsme je vybrali, dobře sedí.
Velmi pohodlné, lehké. Krásná barva. Jsem naprosto spokojená
Krásné, lehké, perfektně padnou, za super cenu. V obchodě moc milá a ochotná slečna. Maximální spokojenost :-)
Lehké hezké obroučky
Brýle jsou perfektní, mám je již dlouho a stále vypadají perfektně!
Za mě spokojenost, vypadají super, dobře sedí, cena v pohodě.
Jsem maximálně spokojená
Pěkné stylové brýle za rozumnou cenu. Jsem spokojen.
2 v jednom, sluneční a čiré, jsem nadšená jak jsou lehké a perfektně sedí.
Nádherné moderní brýle. Perfektně sedí a mají úžasné barvy
Velmi rychle dodani. Sluzbu velice doporucuji :)
Krásný design,příjemně se nosí,jsou lehoučké
Příjemné, lehlké, pěkné.
Nemám co bych vytknul, jsem spokojený.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší