brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kulatý tvar brýlí bude hitovka každý rok. V nové kolekci dioptrických obruby Icona se kulatý model objevil hned v několika variantách. Brýle Daroca grey zaujmou svým barevným provedením.
Kovově šedá očnice s prvky v hráškově zelené barvě, je dokonalá kombinace barev. Brýle udělají radost pánům, dámám, ale i dětem. Velikost obruby je vhodná na drobnější obličej, tedy i na dětský. Kulatý tvar brýlové obruby by měli volit lidé s hranatějším nebo oválným tvarem obličeje.
U OptikaDoDomu můžete nakupovat bezpečně online. Nejste si při nákupu na eshopu jisti tím, zda jsou obruby tím pravým pro vás? Vyzkoušejte naše virtuální zrcadlo, zkoušet a hrát si můžete do nekonečna.
OptikDoDomu zaručuje doživotní garanci na obruby. A to se vyplatí nemyslíte? Jakékoli poškození brýlové obruby vyřeší OptikDoDomu za vás.
Maximální spokojenost, výborně sedí, nepadají za mě super
Jsem maximálně spokojená dobre se nosí a padnou krásně
Krásný design, perfektní zpracování.
Jsem s brýlemi velmi spokojená jsou moc krásné.
Sedí skvěle....za výběr děkuji skvělé optometričce Ivaně Moravcové
Naprostá spokojenost, super že jsou i s klipem proti sluníčku.
Jsou to dobrý brejle. Kupuju si je už po 6tý. Bohužel je vždycky rozlámu.
krásné, moderní, lehoučké
Přidáno 29.4.2026
Přidáno 29.4.2026
Přidáno 25.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 22.4.2026
Přidáno 21.4.2026
Přidáno 19.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší