brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Kovově červená obruba v kulatém provedení, tím by se dala charakterizovat malá perlička v nové kolekci brýlových obrub Icona.
Kulatý tvar obruby by měli vyhledávat hlavně lidé s hranatějším nebo oválným tvarem obličeje. Obruba Daroca je menší velikosti, proto je vhodná i na dětský obličej. Mrkněte se i na další barevné odstíny, které jsou u OptikaDoDomu k mání. Modrá a zelená barva také stojí za povšimnutí.
Brýle můžete nosit na dálku i blízko, vhodná by do obruby Daroca byla i sluneční dioptrická čočky. Sluneční dioptrické brýle chrání zrak za krásných slunných dní.
Využijte některou z nabízených slev, které OptikDodomu ušije každému klientovi na míru.
Víte, že u OptikaDoDomu dostanete doživotní garanci na obruby? A samozřejmostí je i pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík jako dárek ke každým kompletním brýlím.
Ne
Pěkné stylové brýle za rozumnou cenu. Jsem spokojen.
Krásné brýle, sedí výborně, moje velmi oblíbené. Vřele doporučuji.
Maximální spokojenosti
Jsem moc spokojená
Pěkné, lehké, příjemně se nosí….spokojenost
Maximální spokojenost, užitečné i slušivé.
Super obroučky, jsem maximálně spokojená!
ahoooj ;-)
Slušivé, módní, perfektne padnoucí, prostě vyhovující. Spokojenost veliká.
Moderní, příjemné na nošení kdykoliv Velká spokojenost
Nádherné brýle a skvělá paní, umělá poradit.
Dobře sedí ,vidím :) a jsou pěkné .
Naprosto boží brýle, velice pohodlné, skvěle se nosí. Dlouho sem neměla takhle pohodlné brýle! Na první nasazení jsem si řekla - jo tyhle chce!
Příjemné na nošení, pěkně sedí. Jsem maximálně spokojená.Nosím je denně už rok, obroučky neblednou, jsou stále moc pěkné.
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší