brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Obruby Arevalo polorámy, které vypadají jako celorámy. Takové brýle musíte mít. Oslníte s nimi při pracovní schůzce i ve dnech pracovního volna.
Černá, kovová obruba s jemnými rýhami na stranicích je stylová a celý dojem celorámu doladí silikon, který drží spodní část čočky a je v černém odstínu. Tím je navozen dojem celorámové obruby.
Brýlové obruby Arevalo jsou vhodné pro zábrus čoček na dálku i blízko a pokud máte běžné dioptrické hodnoty, dodáme brýle v pevném pouzdře s mikrovláknovým hadříkem do pěti pracovních dní.
Nejste si jisti tím, že vám budou brýle slušet? Vyzkoušejte tyto nebo stejné brýle v modrém odstínu v našem virtuálním zrcadle. Jasno budete mít hned.
Nákup u OptikaDoDomu je snadný a rychlý, navštivte některou z našich kamenných prodejen, objednávejte brýle online nebo využijte bezplatnou a nezávaznou návštěvu OptikaDoDomu.
Jsou super na čteni
Brýle jsou moc pěkné za super ceny všem určitě doporučuji
Lehké hezké obroučky
Brýle jsou skvělé, krásně padnou
Nejlepší sportovní sluneční brýle co jsem kdy měla.
Nádhera, jako vždy.Nechala jsem si dát fotochromatiku a ta rychlost zatmavení mě ohromila.
Uzasna obsluha.. Ochotni.. Vstricni.. Spokojenost nade vse.. Urcite se vratim..
Jsem velice spokojený
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší