brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Právě jste se zastavili u naprosté bomby mezi dioptrickými obrubami. Elegantní model Palomera je dokonalým společníkem v profesním životě i ve chvílích volna.
Lehká konstrukce očnice v kovovém odstínu, společně se stranicemi v tmavě modré barvě, je naprosto jedinečná kombinace. Flexi panty a nastavitelný nosník navíc zajistí, že brýle budou sedět na každém kořeni nosu a na každý tvar obličeje.
OptikDoDomu nabízí několik možností, jak si vysněné brýle můžete pořídit mimo kamenné prodejny. Můžete si brýle vyzkoušet pomocí našeho virtuálního zrcadla na webových stránkách nebo si objednejte nezávaznou a bezplatnou návštěvu OptikaDoDomu. Přijedeme za vámi kamkoli po celé republice.
Pokud dáváte přednost kameným prodejnám, tak vás OptikDoDomu nezklame a nabízí vám síť prodejen po celé republice.
OptikDoDomu je správná volba!!!
S brýlemi jsem velice spokojená. Plastové obroučky mám poprvé, dosud jsem nosila kovové. Ale tyto mi velice dobře překvapily.
Za mě maximální spokojenost už mám druhé příště beru zas jestli budou
Pohodlné a lehké brýle
Maximální spokojenost
Slušivé, dobře padnoucí brýle. Velká spokojenost při nákupu. Mohu jen doporučit.
Krásné brýle pro dcerku.
Brýle skvěle sedí těsně u oči, skla jsou tak akorát tmavá. Mám z nich radost.
Přidáno 11.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Přidáno 9.6.2026
Přidáno 9.6.2026
Přidáno 8.6.2026
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší