brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Moderní dámské dioptrické brýle splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Mají „plnou“ výbavu a díky použité prvotřídní ušlechtilé oceli vám budou sloužit velmi dlouho. Je skvělé, že se hodí nejen pro všední dny, ale snadno je doladíte i se svým společenským outfitem.
Samozřejmostí je praktická flexi stranice a nastavitelný nosník. Cihlově červený odstín celorámových obrub bude slušet oválnějším tvarům obličeje. Koncovky jsou vyrobeny z acetátu, který je velmi příjemný a jsou navíc dozdobeny stříbrnou hvězdou značky Icona
Brýle jsou vhodné pro zabroušení dioptrických čoček pro korekci vidění na dálku i na blízko a my Vám je vyrobíme přesně podle Vašich potřeb.
Tyto brýle na sobě téměř neucítíte a přitom vám padnou od prvního nasazení.
Kromě vyzkoušení online v naší virtuální zkoušečce vám nabízíme možnost vyzkoušet si brýle v pohodlí vašeho domova prostřednictvím bezplatné a nezávazné služby – návštěvy OptikaDoDomu.
Jsem maximálně spokojená s brýlemi.Jsem věrný zákazník.
Jsem nadmíru spokojená
krasne bryle
Jsem spokojen
Nemám co bych vytknul, jsem spokojený.
Krásné,spokojenost
Brýle jsou skvělé. nemám co vytknout.
Příjemné a elegantní
vynikající polarizační brýle do přírody i do auta. Perfektně sedí a nikde netlačí ani po celém dni
Uzasna prace... Uz vidím na vsechno... Bryle sedi tak jak mají.. Ochotna prodavačka v Rakovniku.. Proste spokojenost nade vše
Spokojenost sedí parádně
Moc hezky se nosí a jsou příjemné, používám filtr modrého světla a tak i po dlouhé práci na PC mě nebolí oči a únava není tak znatelná.
Velmi hezké a praktické
Přidáno 9.2.2026
Přidáno 9.2.2026
Přidáno 5.2.2026
Přidáno 4.2.2026
Přidáno 3.2.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 29.1.2026
Přidáno 28.1.2026
Přidáno 28.1.2026
Přidáno 26.1.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší