brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Moderní dámské dioptrické brýle splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Mají „plnou“ výbavu a díky použité prvotřídní ušlechtilé oceli vám budou sloužit velmi dlouho. Je skvělé, že se hodí nejen pro všední dny, ale snadno je doladíte i se svým společenským outfitem.
Samozřejmostí je praktická flexi stranice a nastavitelný nosník. Cihlově červený odstín celorámových obrub bude slušet oválnějším tvarům obličeje. Koncovky jsou vyrobeny z acetátu, který je velmi příjemný a jsou navíc dozdobeny stříbrnou hvězdou značky Icona
Brýle jsou vhodné pro zabroušení dioptrických čoček pro korekci vidění na dálku i na blízko a my Vám je vyrobíme přesně podle Vašich potřeb.
Tyto brýle na sobě téměř neucítíte a přitom vám padnou od prvního nasazení.
Kromě vyzkoušení online v naší virtuální zkoušečce vám nabízíme možnost vyzkoušet si brýle v pohodlí vašeho domova prostřednictvím bezplatné a nezávazné služby – návštěvy OptikaDoDomu.
S brýlemi jsem velmi spokojená.Jsou kvalitní
Moc dobře sedí. A dceři sluší, je z ní taková slečna.
Syn je s brýlemi maximálně spokojený☺️Byly první co mu padly do oka☺️☺️
Skvělé ,výrazne a hlavně tvar brýlí sedí skvělé !!! Určitě za mě doporučuji ! PS: Musím říct ,že i okolí chválí velmi pozitivně 🤓
Nádherné brýle
Nemám co bych vytknul, jsem spokojený.
Luxusní
Nejlepší sportovní sluneční brýle co jsem kdy měla.
Přidáno 21.12.2025
Přidáno 20.12.2025
Přidáno 11.12.2025
Přidáno 9.12.2025
Přidáno 8.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 2.12.2025
Přidáno 1.12.2025
Přidáno 1.12.2025
Přidáno 28.11.2025
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší