brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Hvězdné obruby Irvik z naší řady retro obrub Vám nesmí chybět. kdo má rád styl minulých let, budou mu tyto brýle dokonalým doplňkem každodenního outfitu. Zlaté provedení v kombinaci s červenými koncovkami stranic je velice vyvedené. Dokonalou vychytávkou jsou i flexi panty na stranicích, díky kterým budou brýle sedět na každém obličeji. Za povšimnutí stojí i zdobení stranic a očnice červenou linkou. Všechno dohromady dokonale ladí. Neocenitelné jsou i nastavitelné nosníky, které zaručí dokonalé padnutí na každý kořen nosu.
Brýle jsou vhodné pro nositele s oválným nebo kulatým tvarem obličeje. Obruby můžete využít pro zábrus čoček na blízko i dálku a budou Vám dobrým společníkem v každé společnosti.
Každého jistě potěší dárky od OptikaDoDomu. Ušijeme Vám slevu na míru a ještě ke každým kompletním brýlím dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík jako poděkování, za Váš nákup.
Chcete využít návštěvu OptikaDoDomu a vybírat brýle v klidu domova? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník na našich webových stránkách.
Moc pěkné výraznější brýle.
Příjemně se nosí, teď na jaře se začínajícím sluníčkem byla sluneční klipsna supr volba :)
Krásné brýle, nosím je skoro rok a pořád jsou dokonalé, jako nové. Mají pestré barvičky na straničkách. Všem bych je vřele doporučila
Krásná barva, perfektně sedí. Cítím se v nich fantasticky.
S brýlemi sem spokojená
Nemám co bych vytknul, jsem spokojený.
Úplně super, každý mě je chválí jak jsou krásné, jsou lehké
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší