brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Hvězdné obruby Irvik z naší řady retro obrub Vám nesmí chybět. kdo má rád styl minulých let, budou mu tyto brýle dokonalým doplňkem každodenního outfitu. Zlaté provedení v kombinaci s červenými koncovkami stranic je velice vyvedené. Dokonalou vychytávkou jsou i flexi panty na stranicích, díky kterým budou brýle sedět na každém obličeji. Za povšimnutí stojí i zdobení stranic a očnice červenou linkou. Všechno dohromady dokonale ladí. Neocenitelné jsou i nastavitelné nosníky, které zaručí dokonalé padnutí na každý kořen nosu.
Brýle jsou vhodné pro nositele s oválným nebo kulatým tvarem obličeje. Obruby můžete využít pro zábrus čoček na blízko i dálku a budou Vám dobrým společníkem v každé společnosti.
Každého jistě potěší dárky od OptikaDoDomu. Ušijeme Vám slevu na míru a ještě ke každým kompletním brýlím dostanete pevné pouzdro a mikrovláknový hadřík jako poděkování, za Váš nákup.
Chcete využít návštěvu OptikaDoDomu a vybírat brýle v klidu domova? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník na našich webových stránkách.
Dobře se mi přes ně přes dívá,vidím ostře. Mají příjemnou barvu skla. Beru je všude sebou ,co kdyby.
Do auta a proti slunci. Obchod doporučuji.
Jsou skvělé, syn je miluje, jestli jednou nebudou, budeme mít velký problém.
Skvělé padnoucí moderní brýlečky, velká spokojenost
Brýle jsou krásné skvěle sedí
S brýlemi jsme moc spokojený. Našemu klukovi sedí skvělé a kvalita je výborná.
Krásné brýle, sedí výborně, moje velmi oblíbené. Vřele doporučuji.
Nadčasová obruba, která se hodí naprosto ke všemu. Ještě uvažuji o hnědé variantě...
Přidáno 11.12.2025
Přidáno 9.12.2025
Přidáno 8.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 3.12.2025
Přidáno 2.12.2025
Přidáno 1.12.2025
Přidáno 1.12.2025
Přidáno 28.11.2025
Přidáno 28.11.2025
Přidáno 28.11.2025
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší