brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Elegantní unisex dioptrické brýle jsou dalším důkazem, že barva demi nikdy nezklamala. Z pohledu zpředu zaujmou brýle žíháním v hranatém celorámu. Na stranicích, které mají aerodynamický tvar je vsazené logo Icona, které „brýlím sluší“. Model odpovídá nejnovějším trendům.
Je vyroben z oblíbeného příjemného acetátu, který je navíc antialergenní. Nepřehlédněte, že tento model nabízíme v několika barevných variantách. Podle vašeho lékařského předpisu zhotovíme zábrus dioptrických čoček na přání a kompletní dioptrické brýle doručíme na vaši adresu. Využít také můžete návštěvu OptikDoDomu, která je bezplatná a nezávazná. Ať už se rozhodnete pro návštěvu OptikDoDomu u Vás doma, nebo nakoupíte právě zde, nic neriskujete. Jen snad to, že až se dozvíte lákavé „slevy na míru“, budete litovat, že jste někdy nakupovali dioptrické brýle jinde.
Super! Jsem maximálně spokojený
Moc hezké brýle moje nejoblíbenější
Naprostá spokojenost, brýle sedí i na drobnější obličej.
Super
Jsem maximálně spokojená s brýlemi.Jsem věrný zákazník.
S těmito brýlemi jsem maximálně spokojená, určitě pořídím znovu.
S brýlemi jsem maximálně spokojená 🕶️👍. A sluneční klip využívám denně. Děkuji za ochotu a profesionalitu všem pracovníkům na pobočce v Plzni.
Přidáno 3.8.2026
Přidáno 27.7.2026
Přidáno 27.7.2026
Přidáno 27.7.2026
Přidáno 26.7.2026
Přidáno 24.7.2026
Přidáno 23.7.2026
Přidáno 23.7.2026
Přidáno 23.7.2026
Přidáno 22.7.2026
Přidáno 20.7.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší