brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Velmi spokojen
Spokojenost
Vybirala jsem dlouho, ale jsou fajn i na kolo.
Krásné a pohodlné brýle, zn. Relax používám léta a jsem max. spokojená!
Dokonale sedí
Tyto brýle taky naprosto skvělé, používám na čtení.
Brýle jsou nadčasové, slušivé, krásně sedí. Mohu doporučit
To nejsou obyčejné plastové obruby, to jsou acetátové obruby. Příjemný materiál a dlouhá životnost. Nechala jsem si do nich dát samozabarvovací skla…
Přidáno 19.6.2026
Přidáno 17.6.2026
Přidáno 16.6.2026
Přidáno 15.6.2026
Přidáno 15.6.2026
Přidáno 14.6.2026
Přidáno 13.6.2026
Přidáno 11.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Přidáno 9.6.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší