brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Brýle jsou krásné.
Jsou moc krásné a dcera je z nich nadšená.
Hezké a slušivé. Mám polarizované a je to super.
Skvělé ,výrazne a hlavně tvar brýlí sedí skvělé !!! Určitě za mě doporučuji ! PS: Musím říct ,že i okolí chválí velmi pozitivně 🤓
Krásná kombinace barev. Za mě jsou brýle mnohem hezčí než na obrázku eshopu. Oceňuji při nošení pružné nožičky. Moc hezky se přizpůsobí a jsou lehké.…
Skvělá kombinace barev, tyrkysová na vnitřní straně obrouček rozjasňuje
Super pohled na svět! 🤟 díky optika do domu 👍
Přidáno 22.6.2026
Přidáno 19.6.2026
Přidáno 17.6.2026
Přidáno 16.6.2026
Přidáno 15.6.2026
Přidáno 15.6.2026
Přidáno 14.6.2026
Přidáno 13.6.2026
Přidáno 11.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Přidáno 10.6.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší