brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Moderní dámské dioptrické brýle pro dámy hravé, něžné a veselé. Takový pocit musíte mít při prvním pohledu na tento model. V něm budete zářit kdykoliv a kdekoliv.
Ačkoliv to tak nevypadá, model působí velmi křehkým dojmem, garantujeme, že vám bude dlouho sloužit. Váš obličej rozsvítí tenké kulaté obruby, jejichž horní část je v jasné plné červené, která ladí s kovovou dolní částí. Korunou brýlí jsou stranice. Ty jsou v části za obrubami zdobené plastickými třpytivými kamínky. Nechybí flexi stranice a nastavitelný nosník. Dále jsou stranice vyrobené z příjemného a navíc antialergenního acetátu. Jen acetát dokáže tak okouzlující kresbu s transparentními odstíny červené, oranžové, žluté.
My dokážeme provést zábrus dioptrických čoček podle vašeho přání a také vám dokážeme brýle dovézt až k vám domů k vyzkoušení – OptikDoDomu přijede za vámi. Vy si tak v pohodlí domova můžete vybrat ty svoje „best“.
Praktický klip proti slunci k připevnění na brýle. Dobře pasuje na zvolený rámeček, dolní okraj mi ochotně upravili přesně na tvar brýlí.
Brýle už mám víc jak rok a jsem spokojena.
Krásné brýle. Mají 3 drobné kamínky
Brýle velice pěkné, jen jsem zvolila nevyhovující velikost. Takže z nich mám brýle na doma. :)
Ano jsme spokojeni
Velká spokojenost,sedí jako facka a za hubičku.
Jsem maximálně spokojená s brýlemi.Jsem věrný zákazník.
Přidáno 5.6.2026
Přidáno 4.6.2026
Přidáno 1.6.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 25.5.2026
Přidáno 24.5.2026
Přidáno 23.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Přidáno 21.5.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší