brýle si vyzkoušíte,
jak dobře sedí
Dámské elegantní dioptrické brýle značky Icona možná zaujmou již samotným názvem, ale vězte, že s velbloudem nic společného nemají. Snad jen odstín na stranicích.
Jsou vyrobeny z prvotřídního kovu, který jim dodává pevnost a lehkost. Oválné celorámové obruby v odstínu tmavě hnědé z vnější strany a oranžové z vnitřní strany spolu dokonale ladí a tmavý odstín působí jemněji. Nápaditě vypracované jsou stranice a koncovky. Koncovky jsou vyrobené z příjemného acetátu s „velbloudí“ kresbou. Dámy ocení nastavitelný nosník pro správné usazení brýlí.
Brýle jsou vhodné pro zábrus dioptrických čoček podle vámi požadovaných parametrů. Model nabízíme také v červené barvě. Bude těžké si vybrat. Můžete se rozhodnout hned, nebo se rozhodnout, až si sjednáte zdarma návštěvu Optického poradce u vás doma – jen tak si můžete v pohodlí domova vyzkoušet modelů ještě daleko více. V případě objednávky vám do několika dnů dodáme kompletní dioptrické brýle. Praktické pouzdro a čistící sada je samozřejmostí.
naprostá spokojenost krásné brýle super cena.
Super obroučky, jsem maximálně spokojená!
Maximální spokojenost, rychlost doručení, domluva, vše přes e-shop, brýle mám na počítač.
Příjemné na nošení, pěkně sedí. Jsem maximálně spokojená.Nosím je denně už rok, obroučky neblednou, jsou stále moc pěkné.
Krásně sedí, krásně vypadají.
Brýle jsou pohodlné, skvěle sedí, jsou velmi slušivé.
Brýle velice pěkné, jen jsem zvolila nevyhovující velikost. Takže z nich mám brýle na doma. :)
Funguje dobře, lepší než černý kryt, dělá krásné barvy.
Přidáno 25.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 23.4.2026
Přidáno 22.4.2026
Přidáno 21.4.2026
Přidáno 19.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 17.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 16.4.2026
Přidáno 15.4.2026
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
napr.: 54 - 18 - 135
Velikost očnice, uvedená na stranici brýle,
např.: 54 - 18 -135
S - do 50
M - do 54
L - do 57
XL - větší